Ev / Haberler / Cyberpunk 2077 Türkçe Dil Desteği ile Sunulacak!
Valorant names

Cyberpunk 2077 Türkçe Dil Desteği ile Sunulacak!

Oyuncu dostu yaklaşımıyla tanınan CD Projekt Red‘in yeni oyunu Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteği ile gelecek. Cyberpunk 2077 duyurulduğundan bu yana bu haberi bekleyen birçok Türk oyuncu vardı. Muazzam bir eser olacağıını beklediğimiz Cyberpunk 2077′nin Türkiye dağıtıcısı Bilkom olacak. Daha önce The Witcher 3‘ü bize uygun fiyatla sunan Bilkom, aynı fiyatlandırma politikasını Cyberpunk 2077‘de de izleyecek mi bilemiyoruz. Fakat geçtiğimiz gün atılan bir tweet’e verdikleri yanıt ile oyunun Türkçe desteğine sahip olacağı kesinleşti.

23 Studios, The Witcher 3: Wild Hunt‘un çevirisini üstlenmiş ve çok iyi bir iş çıkarmıştı. Fakat aynı ekip Cyberpunk 2077‘yi de çevirecek mi bilemiyoruz. Tabii oyun fiyatlarındaki korkunç artışlarına sahip olurken böyle bir haberle karşılaşmak mutluluk verici.

Fiyatlardaki artış ve döviz ile ilgili diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

3 Yorumlar

  1. Bunun üzerine cyberpunk ekibi açıklama yaptı şuanki planlanan diller arasında türkçe bulunmamaktadır ilerleyen patchlerle eklenebilir diye.Bilkom da özür diledi diye biliyorum.

  2. Kerem Doğan Karakoç

    Gelişmelerden haberdarız. Konu ile ilgili haberi hazırlamaktayız. Güncelleme için teşekkür ederiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.