Ev / Haberler / Dead or Alive 6’nın Ücretsiz Versiyonu Çıktı
Valorant names

Dead or Alive 6’nın Ücretsiz Versiyonu Çıktı

Çıkışının üzerinden henüz daha 2 hafta geçmiş olan Dead or Alive 6 için yeni ve ücretsiz bir mod yayınlandı. Bu mod ile oyunu kısıtlı da olsa sınırsız bir şekilde oynama şansı elde edebilirsiniz. Hadi biraz daha detaya inelim.

Dead or Alive 6

Tekrar hatırlatalım: Oyun tam olarak 1 Mart 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirdi. Serinin 6. oyununda da tema aynı, yine bir dövüş oyunu. Ancak bu oyunun en dikkat çeken kısmı beklenenden biraz farklı. Dövüşçü ablalarımızın uzuvlarını inceleyen bir oyuncu kesimi var diyebiliriz, hatta seri boyunca bu özelliğin oyunun ününe de ün kattığı aşikardır. Neyse, oyunda bir de hikaye modu bulunuyor. Tahmin edebileceğiniz gibi pek de tatminkar olduğu söylenemez. Oyunu geliştiren ekibin de Team Ninja olduğunu ekleyip modumuzun içeriğine geçelim.

Dead or Alive 6: Core Fighters

Evet, bu versiyonun ismi Core Fighters olarak geçiyor. Oyundaki bir çok karakterin kısıtlandığı ve hikaye modunun da kapalı olarak geldiği bu versiyon ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Açık olarak kullanabileceğiniz oyun modları şu şekilde:

  • Training
  • Online
  • Fight
  • DoA Central
  • DoA Quest

Oyuna girdiğinizde kullanabileceğiniz 4 farklı karakterle karşılaşabiliyorsunuz. Bu karakterler de Bass, Diego, Hitomi ve Kasumi. Diğer karakterler de oyun içi satın alımlarla açılabiliyor. Steam üzerindeki güncel fiyatların listesi de şu şekilde:

Son olarak bu versiyonun hem PlayStation Store hem Microsoft Store hem de Steam üzerinden indirilebileceğini belirtelim, Yani PS4, Xbox One ve PC sahipleri için oynanabilir durumda.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.