Ev / Haberler / Deadpool 2 Yayın Tarihi Açıklandı!
Poster gg

Deadpool 2 Yayın Tarihi Açıklandı!

Sevilen kahramanımız Deadpool’u biraz daha özleyeceğiz gibi… Neyse güzel olsun da, göz görmese de gönül katlanırmış sonuçta.

Fox zaten filmi bu yıl içerisinde beklemememiz gerektiğini biraz belli etmişti, yinede çok uzak bir tarih vermedi. Deadpool 2 ile ilgili teaserlar, fragmanlar yapıladursun, hakkında komplo teorileri yapıladursun, insanlar özleyedursun falan derken 20th Century Fox beklenen açıklamayı yaptı. Deadpool 2 filmi Haziran 1’de ve 2018 yılında bizlerle olacak. Yıl sonunu vermediklerine sevindik en azından, öyle de olabilirdi… Aman ertelenir falan şimdi, kaşıyın kıçınızı! 😀

Çekimler devam ediyor

Bu konuda açıklama yapılmadı ve birkaç merdiven altı görüntüden fazlası elde değil ama böyle yüksek bütçeli ve beklentinin yüksek olduğu bir filmi muhtemelen şimdiden çekmeye başlamışlardır. Tabii yeniden hatırlatmakta fayda var, bu resmi bir açıklama değil. Sadece tahmin.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.