Ev / Haberler / Deadpool 2 Yayın Tarihi Açıklandı!

Deadpool 2 Yayın Tarihi Açıklandı!

Sevilen kahramanımız Deadpool’u biraz daha özleyeceğiz gibi… Neyse güzel olsun da, göz görmese de gönül katlanırmış sonuçta.

Fox zaten filmi bu yıl içerisinde beklemememiz gerektiğini biraz belli etmişti, yinede çok uzak bir tarih vermedi. Deadpool 2 ile ilgili teaserlar, fragmanlar yapıladursun, hakkında komplo teorileri yapıladursun, insanlar özleyedursun falan derken 20th Century Fox beklenen açıklamayı yaptı. Deadpool 2 filmi Haziran 1’de ve 2018 yılında bizlerle olacak. Yıl sonunu vermediklerine sevindik en azından, öyle de olabilirdi… Aman ertelenir falan şimdi, kaşıyın kıçınızı! 😀

Çekimler devam ediyor

Bu konuda açıklama yapılmadı ve birkaç merdiven altı görüntüden fazlası elde değil ama böyle yüksek bütçeli ve beklentinin yüksek olduğu bir filmi muhtemelen şimdiden çekmeye başlamışlardır. Tabii yeniden hatırlatmakta fayda var, bu resmi bir açıklama değil. Sadece tahmin.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 21 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Battlefield 5’in Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Geçtiğimiz gün (23 Mayıs) EA, tarafından canlı yayında tanıtılan Battlefield serisinin yeni oyunu büyük ses …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir