Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Death Stranding Çıkış Tarihi Açıklandı!
Poster gg

Death Stranding Çıkış Tarihi Açıklandı!

Death Stranding çıkış tarihi kesinleşti. Hideo Kojima’nın merakla beklenen eseri Death Stranding, 8 Kasım 2019’da bizlerle olacak.

Sony Interactive Entertainment’ın yayıncılığını yaptığı Death Stranding, Kojima Productions tarafından PlayStation 4 için geliştiriliyor. Oyun hakkında her videoyla akılda bir sürü soru işareti bırakmaya devam ediyor. Video serisinin son halkasında oyunun 8 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

Death Stranding, oyuncunun amacının izole edilmiş şehirleri ve parçalanmış bir toplumu birleştirmek olduğu, tamamıyla yeni bir aksiyon oyunu. Hikaye ve oynanış da dahil olmak üzere, oyundaki tüm elementler “İplik” temasıyla birbirine bağlanmış durumda.

Sam Porter Bridges olarak, toplumdaki ayrılıkları bağlamayı ve dünya üzerindeki diğer oyuncularla yeni “İplikler” oluşturacaksınız. Oyunu deneyim ettiğiniz süreçte, umuyorum ki diğerleriyle bağlanmanın gerçek önemini anlayacaksınız.

Silent Hills’in iptali gibi birçok sıkıntılı sürecin ardından Konami’den ayrılan Hideo Kojima, oyun dünyasındaki etkisinden dolayı büyük bir hayran kitlesine sahip. İlk olarak 2016’da karşımıza çıkan Death Stranding, Hideo Kojima’nın en büyük eserlerinden biri.

Gizemli, grotesk ve alışılagelmişin dışındaki ögelerle herkesi heyecanlandıran yapım, Norman Reedus, Guillermo Del Toro ve Mads Mikkelsen gibi yıldızlara da ev sahibi yapıyor.

Death Stranding çıkış tarihi 8 Kasım 2019 olarak belirlenmiş. Oyunun oynanış videosunu yukarıdan izleyebilir, oyun hakkındaki fikirlerinizi de belirtebilirsiniz. PlayStation 4 için özel olarak geliştirilen yapım hakkında daha fazla bilgi almak için bizi takip etmeye devam edin!

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.