Ev / Haberler / Death Stranding Türkçe Altyazı İle Geliyor!

Death Stranding Türkçe Altyazı İle Geliyor!

Poster gg

Hideo Kojima gibi bir dâhinin ellerinden çıkacak olan, yayınlanan her fragmanı ile heyecan dozumuzu arttıran ancak hala hiçbir şey anlayamadığımız oyun Death Stranding cephesinden harika haberler var. Detaylara birlikte göz atalım.

Geçtiğimiz gün yeni bir fragman ile beklentilerimizi iyice büyüten, beklentileri büyütürken merak dozumuzu da katlayarak arttıran oyun Death Stranding adını şimdiden efsaneler arasına yazdıracak gibi görünüyor. Oyunun arkasında Hideo Kojima gibi yaşayan bir efsane olunca dediğimiz şey hiç de imkansız değil aslında.

Death Stranding Türkçe, Hem de Resmi Olarak!

Bugün Playstation Türkiye hesabından yapılan bir paylaşım Türk oyuncuların çoğuna eminiz ki sevinç çığlıkları attırdı (sevinemeyenler dolar kurunu hatırladı). Playstation Türkiye resmi sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda oyunun Türkçe altyazı seçeneği ile geleceği müjdesi verildi. AAA diye tabir ettiğimiz böyle büyük bütçeli yapımların Türkçe dil desteği ile piyasaya resmi olarak çıkmaları biz Türk oyuncular için hala neredeyse hayal olan durumlardan. Death Stranding Türkçe dil desteği sağlayarak umarız böyle büyük bütçeli yapımlar için de örnek teşkil eden yapımlardan biri olur.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.