Ev / Haberler / The Game Awards 2017’den Death Stranding Fragmanı
Valorant names

The Game Awards 2017’den Death Stranding Fragmanı

Hideo Kojima’nın 2015’te Konami’den ayrılmasından sonra geliştirmeye başladığı ilk projesi Death Stranding, Haziran 2016’da Sony’nin düzenlediği E3 2016 konferansında duyurulmuştu. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen The Game Awards 2017’de ise oyunun yeni fragmanı görücüye çıktı.

Evet yanlış görmüyorsunuz, oyunda ana düşmanımız ünlü aktör Mads Mikkelsen.

Daha önceden Metal Gear Solid serisinden tanıdığımız Hideo Kojima, üzerinde çalıştığı Death Stranding‘in 2019 yılından önce çıkacağını söylemişti. Oyunun aksiyon türüne benzer bir türde olduğunu fakat yeni ve değişik elementleri içerdiğini de daha önceki röportajlarında belirten Kojima her zaman olduğu gibi yine oyun dünyasına büyük yenilikler getirmeyi planlıyor.

“Başka kim var?” mı dediniz? Alın size Guillermo Del Toro!

7 Aralık tarihinde başlayan The Game Awards 2017‘de ise oyunun yeni fragmanı yayınlandı. Fragman daha çok oyunun ana karakteri üzerine yoğunlaşıyor. Fragman daha önceki videolardan da gördüğümüz iç ürpertici tema bu fragmanda da devam ediyor. Ana karakterimiz ise The Walking Dead dizisinden hatırlayacağınız Norman Reedus. Oyunun kadrosu gerçekten de mükemmel.

Aşağıdan bahsettiğimiz yeni fragmanı izleyebilir, buradan ise Facebook grubumuza katılabilirsiniz.

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.