Ev / Blog / Değer Mi? Fortnite Savaş Bileti Alınmalı Mıdır?

Değer Mi? Fortnite Savaş Bileti Alınmalı Mıdır?

Poster gg

Selamlar OyunGG okurları! Sizler için yeni bir yazı serisine başlıyoruz. Yazı serimizde, popüler olan oyunları, oyun eklerini sizden önce deneyip, verilen parayı hak ediyor mu diye kendimizce inceleyip sizlere ön bilgi olması amacıyla yazıya döküyoruz. “Değer Mi” serimizin ilk yazısında da incelediğimiz şey Fortnite Battlepass oldu.  

Fortnite Battlepass Nedir?

Öncelikle Battlepass nedir ondan bahsedelim.  Fortnite bilindiği üzere battle royale modu ücretsiz bir oyun. Ancak oyun içinde bazı satın almalar mevcut. Bunların başında da oyun içi karakter skinleri, karakter aksesuarları yer alıyor. Şu anda 4.sezonu oynanan oyun için Battlepass’i 950 V-buck karşılığında oyun içi alabiliyorsunuz. Ancak oyun size direkt Battle Pass vermiyor, önce 1000 V-buck almanız gerekiyor. 1000 V-buck normalde 10 $ ancak endişelenmeyin. 10 dolarlık V-buck paketi ülkemizde 30 ₺ fiyatına sabitlenmiş durumda.

30 ₺ Değer Mi?

Şimdi geldik asıl sorumuza. 30 ₺, oyun içi skinler ve aksesuarlar için değer mi? Bunun çok büyük bir meblağ olmamasına karşın aynı zamanda sizi oyundan soğutmuyor. Amacı bize göre oyuncuları oyuna bağlamak, her oyunda zafer elde edemeseler de zamanlarının boşa gitmemesi ve göze güzel gelen skinlerle oynarken eğlenmek. Yani kesinlikle değer. Battlepass, bir sezon boyunca, 85-100 saat oynama ile yaklaşık 25.000 V-buck değerinde 100’e yakın skin ve aksesuar kazandıran aynı zamanda oyuncu trafiğini arttıran bir içerik.

Oynanışa, “hasar-saldırı” gibi herhangi bir etkisi bulunmayan skinler ve aksesuarları kazanabildiğimiz bu içerik bizce almaya değer. 30 ₺ verip aldığınız bu bilet ile gelen bazı dans ve hareketler oynarken eğlenceli hale de geliyor.

 

Hakkında Batuhan Gültepe

5 yaşından beri teknoloji, müzik ve oyunlara ilgili kimse.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.