Ev / Haberler / Destiny 2 Beta’sı Hakkında Bildiklerimiz
Valorant names

Destiny 2 Beta’sı Hakkında Bildiklerimiz

Destiny’nin ilk oyunu çıktığında ortalamanın biraz üstü yorumlar almıştı. Oyunu oynayıp sevenler, överek oynamaya devam etmişlerdi. 2016 yılında son çıkan DLC de iyi not alınca Destiny zaten üstünde çalıştığı ikinci oyunu duyurmuştu. Şimdi gelin hep birlikte Destiny 2 oyununun yakında gerçekleşecek açık betasına bir göz atalım.

Destiny 2

Beta Süreci

Öncelikle beta sürecinden bahsedelim. Oyunu ön sipariş veren kullanıcılar beta’ya 28 Ağustos‘ta erişebilecekler. Ardından 29 Ağustos‘ta Blizzard’ın Battle.net client’ına sahip olan tüm PC kullanıcıları oyunun açık betasına erişebilecekler. İki gün sonra ise yani 31 Ağustos‘ta açık beta sona erecek.

Hangi Özellikler Açık Olacak?

Oyuncular Destiny 2’nin betasında üç ayrı oyun elementine erişim sağlayabilecekler.

Campaign Mission Homecoming oyuncuları Destiny 2’nin singleplayer özelliklerini göstermeyi amaçlıyor. Görevde Dünya’daki son güvenli şehrin yardım çağrısına cevap vereceğiz.

Cooperative Strike oyuncuları 3 kişilik takımlar olarak bilgisayara karşı karşıya getirecek. İster arkadaşlarınızla, ister diğer oyuncularla eşleşebileceğiniz bu görevde tüm tehlikeleri yok etmeye çalışacağız.

Competitive Multiplayer:The Crucible oyunculara oyunun rekabetçi online modunu gösterecek. Capture the Flag tarzında olan oyun modu 4v4 olacak ve iki tarafta gerçek oyunculardan oluşacak.

Eğer oyunun betasına katılmak veya oyunu ön sipariş etmek istiyorsanız buradan beta sayfasına ulaşabilirsiniz.

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.