Ev / Haberler / Destiny 2 İçin Demo Sürüm Çıktı!
Valorant names

Destiny 2 İçin Demo Sürüm Çıktı!

Destiny 2 oyununu merak ediyor ancak 60€ fiyatı yüzünden denemeden almak istemiyorsanız sizin için iyi bir haberimiz var. Destiny 2 Free Trial Version yayınlandı ve bu demo sürümü oldukça esnek, detaylar haberimizde!

Destiny 2, E3 2017’de 3 ödüle aday gösterilmiş ve En İyi PC Oyunu ödülünü almış bir oyun ancak çoğu oyuncu için büyük bir eksi yönü var. Bu eksi yön 60€’luk fiyatı. Bu durumu aşmak için aynı World Of Warcraft Starter Edition gibi Destiny 2 içinde bir Free Trial Version çıktı. Zaten Black Friday indirimi ile Destiny2’nin oyuncu sayısı bir hayli artmıştı. Bungie‘nin Free Trial Version hamlesi de oyuncu sayısını daha çok arttırmayı hedefliyor.

Destiny 2 Free Trial Version Ne Zaman Başladı?

Tweetde Free Trial Version‘un başlangıç tarihi olarak bahsedilen gün “tomorrow”, 28 Kasım 2017 yani bugün. Bu haberin girdildiği saat itibariyle Free Trial Version yayınlanmış durumda yani indirmeye şu an başlayabilirsiniz. Buradan indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Destiny 2 Free Trial Version Hangi Platformlarda Mevcut?

Oyunun bulunduğu tüm platformlarda yani Playstation 4, Xbox One ve Windows PC platformları için Free Trial Version mevcut.

Destiny 2 Free Trial Version Ne Kadar Kısıtlı?

Free Trial Version‘da 2 bölge bulunuyor: bunlar European Dead Zone (EDZ) ve Titan bölgeleri. Ayrıca oyuncular sosyal alan olan Farm bölgesini de ziyaret edilebiliyor. EDZ ve Titan bölgelerinde hikaye görevlerine katılınabiliyor. Rekabetçi çok oyunculu maçlar yapılabildiği gibi ücretsiz oynanan süre içerisinde bir klana katılıp klan deneyimi kazanılabiliyor. Free Trial Version‘da level sınırı 7 ve istediğiniz zaman oyunu satın aldığınızda Free Trial Version ilerlemeniz ana oyuna aktarılabiliyor.

Destiny 2 oynuyor musunuz? Trial Version hakkında ne düşünüyorsunuz sizce oyunu mahvedecek bir hamle mi, aksine oyuncu sayısı artışı ile renk katacak bir hamle mi? Fikirlerinizi belirtmek için facebook grubumuza katılabilirsiniz, sosyal medya hesaplarımızı da takip etmeyi unutmayın. İyi oyunlar!

Hakkında Sizden Gelenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.