Ev / Haberler / Devil May Cry Dizi Oluyor!

Devil May Cry Dizi Oluyor!

Poster gg

Oyun dünyasının efsane serilerinden olan Devil May Cry için hayranlar yeni oyunun yolunu gözlerken bir haber de dizi sektöründen geldi. IGN’in haberine göre ufukta yepyeni bir Devil May Cry dizisi var. Tüm detaylar haberimizde.

Catlevania’nın ana yapımcısı olan Adi Shankar’ın IGN’e yaptığı açıklamalar başta Devil May Cry fanları olmak üzere tüm oyuncuları sevindirdi. Shankar yaptığı açıklamalarda Capcom’un yeni bir Devil May Cry dizisi üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Daha öncesinde de tek sezonluk bir animeye sahip olan Devil May Cry serisi bu kez karşımıza yine anime tarzında mı yoksa animasyon olarak mı çıkacak henüz net bir bilgi yok.

Adi Shankar’ın aktardığı bilgiler arasında ana yapımcılığını üstlendiği Castlevania hakkında da ipuçları var. Shankar iki projeyi bir şekilde birleştireceğini ve ‘’kaçak bir çoklu evren’’ yaratacağını sözlerine ekledi.

Her Güzel Şey Bozulmaya Mahkumdur(Mu?)

Son zamanlarda özellikle Netflix cephesinden gelen haberler Witcher ve The Lord of the Rings hayranlarının canını bir hayli sıkmıştı. Her iki dizi için de hikayeyle örtüşmeyen oyuncu seçimleri ve cast ile dikkat çeken projeler biz hayranların gözünü korkutmaya yetti. Ancak Adi Shankar kafamızdaki soru işaretlerini silmeyi başaran sözleri ile en azından Devil May Cry için içimizi rahatlattı diyebiliriz. “Devil May Cry’ın haklarını kendim aldım, bu yüzden Hollywood’daki şapşallar bunun da içine edemeyecek’’ diyen Shankar şimdiden beklentilerimizi yükseltmiş durumda.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.