Ev / Haberler / Don’t Starve Switch’e Geliyor

Don’t Starve Switch’e Geliyor

Valorant names

Oyun tarihinin en ilginç hayatta kalma oyunlarından Don’t Starve, 12 Nisan tarihinde Nintendo Switch’e gelecek. 

Şüphesiz ki pek çok oyuncunun en sevdiği hayatta kalma oyunu olan Don’t Starve serisinde çeşitli yaratıklarla, açlıkla ve kokuyla savaşıyor, zorlu şartlar altında hayatta kalmaya çalışıyorduk. Oyunun geliştiricisi Klei Entertainment yaptığı açıklamada oyunun 12 Nisan’da Nintendo Switch oyuncularıyla buluşacağını belirtti.

Don’t Starve Together Gelecek Mi?

  

Aynı zamanda oyunun serinin diğer bir oyunu olan Don’t Starve Together‘in de Switch‘e gelip gelmeyeceği merak konusu. İlk oyuna nazaran daha çok bilinen serinin 2. oyunu için herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu konuda herhangi bir açıklama yapılırsa sizinle paylaşacağız.

 3. Parti Oyunların Switch’e Gelmesi Neyi Gösteriyor?

Özellikle son 1 yılda Nintendo eskisi gibi 3. parti oyunlara kapalı değil. Özellikle DoomWolfenstein 2 gibi başka frimalar tarafından yapılan oyunların teker, teker Switch platformuna gelmesi hem oyunlarda batı tarzına yönelmenin arttığını hem de Nintendo‘nun politikasını büyük ölçüde değiştirdiğini gösteriyor. Bu hem Nintendo oyuncularını mutlu ederken hem de bu kadar büyük oyunların bir el konsolunda oynanması oyun dünyasının geleceği hakkında bize bazı ip uçları veriyor.

Daha fazla oyun haberi için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.