Ev / Haberler / Dota 2 Battle Royale – The Underhollow Beckons
Poster gg

Dota 2 Battle Royale – The Underhollow Beckons

Uzun zamandır çığ gibi yayılmakta olan battle royale sonunda Dota 2’yi de kaptı. Meşhur MOBA oyunu olan Dota 2 battle royale modu olan The Underhollow Beckons’ı dün gece itibarile duyurmuş bulunmakta. Peki bu moda nasıl erişebiliriz? Bunun için öncelikle Battle Pass (Mücadele Bileti) sahibi olmanız gerekli. Fiyatı seviyeye göre değişen – 9.99 $ başlangıç fiyatı olmakla – Battle Pass seviyeniz arttıkça size birçok ödüller sunmakta. Daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

Şimdi gelelim battle royale moduna. Öncelikle bu modun alışagelmiş battle royaledan farklı olduğunu belirtelim. Şöyle ki, burada tamamen takım işi geçerli. Zira üçer kişilerden oluşan 8 takım Ölümsüz Roshan’ın labirentinde hayatta kalmak ve en değerli peynir olan Roshefort’u ele geçirmek için savaşacak. Fakat bu o kadar da basit olacak gibi durmuyor: çünkü rakibiniz olan 7 takıma ek olarak bir de labirentin sahibi olan Roshan’a karşı savaşacaksınız. Savaş taktiklerinin, takım çalışmasının öne çıkacağı bu mod oyunculara büyük eğlence vadediyor gibi duruyor.

The Underhollow Beckons modunun galipleri büyük oranda Battle Points (Savaş Puanı) kazanacaklardır. Ayrıca bu puanları – daha düşük miktarda olmak kaydıyla – haritalarda peynir ve hazine keşfederek, rakip oyuncuları avlayarak kazanabileceksiniz.

Öyleyse Battle Royale başlasın!

Hakkında Tahir Dövtelabi

Bir Yorum

  1. Need for Speed Battle Royale…

    Sürekli daralan çemberden daha mı hızlısın? Peki diğer rakiplerinden? Dünyanın en hızlı oyun moduna siz de sahip olun. Need for Speed Battle Royale modu. Şimdi önsipariş et.

    Tüm hakları saklıdır.
    -EA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.