Ev / Haberler / Dragon’s Dogma Netflix Animesi Geliyor!

Dragon’s Dogma Netflix Animesi Geliyor!

Valorant names

2012’de Capcom tarafından piyasaya sürülen, Devil May Cry ile ünlenmiş Hideaki Itsuno‘nun yönetmenliğini yaptığı açık dünya RPG oyunu Dragon’s Dogma karşımıza bir Netflix animesi olarak çıkacak. Devil May Cry’dan bahsetmişken, buradan da yeni dizi projesinin haberine ulaşabilirsiniz.

Netflix‘in yaptığı açıklamaya göre bu proje için Sublimation ile partnerlik yapılacak. Şirketin temsilci direktörü Atsushi Koishikawa, bu çalışma hakkındaki düşüncelerini şöyle belirtti: “Bu çizgi romanımsı havayla yapılmış, elle çizilmiş desenlere sahip özgün animasyonumuzu dünyadaki anime severlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Bu animenin kısa özeti bize hikayenin nasıl işleyeceği hakkında da biraz bilgi veriyor. “Capcom‘un dünyaca ünlü açık dünya RPG oyunundan esinlenilmesiyle birlikte bizlere bir Dragon’s Dogma Netflix animesi sunulacak. Bu hikayede kalbini çalan bir ejderhadan intikam almak için yola çıkan bir adamın macerasını göreceğiz. Bu yolda adam hayata bir Arisen olarak dönecek. (Oyunda kalbini bir ejderha yüzünden kaybeden bu adam Arisen adıyla bilinmeye başlanır.) Ve yedi büyük günahı simgeleyen şeytanlara kafa tutan bu adamın aksiyon-macera dolu hikayesini izleyeceğiz.”

Ayrıca Netflix son açıklamasında Altered Carbon: Resleeved, Spriggan, Ghost in the Shell: SAC_2045, Vampire in the Garden ve Super Crooks gibi projelerini de duyurdu.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Dilara Yıldırım

6 yaşından beri ailesi sayesinde video oyunlarıyla iç içe büyümüş, şimdi de 17 yaşına gelmiş fakat hala oyun dünyasına olan bağlılığını korumuş, basit hayalleri olan basit bir öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.