Ev / Haberler / Duke Nukem Filmi İçin John Cena Düşünülüyor
Valorant names

Duke Nukem Filmi İçin John Cena Düşünülüyor

Yakın zamanda Hollywood tarafından duyurulan Duke Nukem filmi için başrol oyuncusu olarak The Hollywood Reporter’a göre ünlü güreşçi John Cena düşünülüyor.

Oyun dünyasının en absürt serilerinden Duke Nukem pek çok oyuncunun favori serilerindendi. Özellikle Duke Nukem 3D zamanın lider FPS oyunu Quake rakip olan efsane için çekilecek filmin başrolünü ünlü Amerikalı güreşçi ve aktör John Cena‘nın oynayacağı neredeyse kesinleşmiş gibi.

John Cena gerçekten bu role yakışır mı?

Serinin hayranları ve sinemaseverlere göre bu role en uygun kişi. Spor kariyerinden miras kaslı vücudu ve oynadığı The Marine gibi aksiyon filmlerinde kazandığı aksiyon filmi tecrübeleri Duke Nukem filmine uygun görünüyor. Umarım gerek oyunculukla, gerek prodüksiyonla gerek de oyunculukla başarılı bir oyun filmi olur.

Duke Nukem Filmi Hakkında Diğer Detaylar

Prodüksiyonunu Michael Bay ve Bradley Fuller‘ın üstlendiği filmin henüz yönetmeni bile belli değil. Fakat senaryo için bir yazar arayışına başlandığı yeni haberler arasında. Durum böyle olunca filmin çekimlerinin dahi başlanmaması heyecanımızı baltalıyor.

Yönetmenin ve senaryo yazarının da bulunmasıyla Duke Nukem filminin çekimlerine başlanacak.

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.