Ev / Haberler / Dust II’nin Eski Versiyonu Geçici Olarak Geri Döndü!

Dust II’nin Eski Versiyonu Geçici Olarak Geri Döndü!

Poster gg

Yılların oyunu Counter-Strike’ın gönüllerimize taht kuran haritası Dust II’ye hatırlayacağınız üzere 2017’de bir güncelleme gelmişti ve harita yenilenmişti. Yeni gelen güncelleme ile CS’nin 20. yılına özel olarak Dust II’nin 1.6’daki halini basit eğlence modunda oynayabileceğiz.

Dust IIHaritaya gelen güncellemeyi çoğu kişi beğenmese de haritanın yeni haline çabucak alışan bir oyuncu kitlesi de vardı. Buna rağmen, haritanın yeni halini hem beğenenlerin hem de beğenmeyenlerin 1.6’daki Dust II’yi özleyeceği su götürmez bir gerçekti. CS:GO’ya son gelen 18 Haziran 2019 güncellemesi ile oyunun yapımcısı Valve oyuncuların imdadına yetişti ve yılların efsanesi Dust II’nin retro halini oynama imkanını bizlere bir kez daha sundu.

Güncellemeyle gelen tek şey haritanın eski versiyonu olmadı. Bunun yanında 20. yıl kutlamalarına özel olarak oyuna oyun içinden satın alınabilecek “Tavuk Kapsülü” getirildi. AUG’un gücünü dengelemek için silahta birkaç ufak değişiklik yapıldı. Yeni güncellemeyle birlikte son olarak ise Danger Zone modunda bazı değişiklikler oldu. Eşya kopyalamayı sağlayan bir oyun hatası giderildi, buna ek olarak ise oyunculara başlangıçta rastgele bir tabanca verilmesine karar verildi. Güncellemenin detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Counter-Strike ile ilgili diğer içeriklerimize buradan ulaşabilir, kendileriyle hoş vakit geçirebilirsiniz. Herkese iyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.