Ev / Listeler / Düşük Seviye Bilgisayarlar İçin En İyi 10 Oyun V2
Valorant names

Düşük Seviye Bilgisayarlar İçin En İyi 10 Oyun V2

Merhaba arkadaşlar. Bugün size kendime göre bir liste hazırladım, eğer bilgisayarınız yeni çıkan oyunları açmakta zorlanıyorsa listemizdeki oyunlar tam size göre.

Bu düşük sistem gerektiren oyunların hepsi birbirinden zevkli. Benim bilgisayarım da düşük sistemli bir bilgisayar olduğu için sadece kendi oynadığım oyunları listeye koydum, eğer bilgisayarınız bu oyunları da çalıştıracak kadar güçlü değilse o zaman cidden yeni bir bilgisayar almanızı öneririm. Lafı daha fazla uzatmayıp listemize geçelim.

Bir önceki listemize de buradan ulaşabilirsiniz.

1-Bully The Scholarship Edition

 

Rockstar Games tarafından 2006 yılında PlayStation 2’ye çıkarılan oyunda haylaz bir öğrenciyi kontrol ediyoruz, kızlarla çıkıyoruz, bol bol kavga ediyoruz, derslere giriyoruz ve çeşitli görevleri yaparak eğleniyoruz. Benim de zevkle oynadığım oyunu size de tavsiye ederim, iyi eğlenceler.

2-Deadpool The Game

2013 Yılında Activision tarafından piyasaya sürülen ve ardından filmi çıkarılan oyun gerçekten zevkli ve eğlenceli bol savaşlı sahneleri güzel dövüş sistemi ve dövüşürken bile sizi kahkahalara boğan bir yapım, oynamanızı şiddetle öneririm.

3-Left 4 Dead 2

2009 Yılında Valve tarafından piyasaya sürülen oyun ülkemizde internet kafelerde hala en çok oynanan co-op oyunları arasındadır. İsterseniz arkadaşlarınızla, isterseniz tek başınıza zombilere kafa tutabilirsiniz.

4-Hitman Absolution

2012 yılında Square Enix tarafından piyasaya sürülen Hitman Absolution güzel grafiklere sahip olmasına rağmen düşük sistem gereksinimlerine sahip oyunda bir suikastçıyı yönettiğimiz, hem zevkli hem de stratejik yönleri olan suikast oyunudur. Single player olarak oynanan oyunda zaman geçirmek isteyenler için gayet zevkli.

5-Garry’s Mod

2004 yılında Valve tarafından piyasa sürülen oyun arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayabileceğiniz ama arkadaşlarla oynarken zamanın nasıl geçtiğini bile anlayamayacağınız korku haritaları, değişik modlar, zevkli oyun yapısıyla bizi oyunun içine sürükleyen ve düşük sistem gereksinimlerine sahip çok zevkli bir oyun. Benim de arkadaşlarımla saatlerce oynadığım zevkli bir oyun, oynamanızı öneririm.

6-Assassin’s Creed 3

Muhtemelen hepimizin duyduğu ve zevkle oynadığımız oyunlar arasında olan Assassin’s Creed serisinin 3. oyunu gayet zevkli ve hikayesi güzel olan oyun Ubisoft tarafından 2012 yılında piyasaya sürüldü ve benim Türkçe yaması olmadan bitirdiğim oyunlar arasında yer almaktadır.

7-Empire Total War

 

SEGA tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen Empire Total War, gerçek zamanlı ve sıra tabanlı strateji oyunları arasında en iyilerindendir. Strateji oyunlarını seviyorsanız tam size göre bir oyun ve düşük sistem gereksinimi istiyor iyi oyunlar.

8-Insurgency

 

New World Interactive firması tarafından 2014’te piyasaya sürülen oyun, Steam’de indirimdeyken çok ucuz oluyor. Oynaması gerçekçi ve zor bu da onu zevkli yapıyor. Düşük sistem gereksinimlerine sahip olan oyun grafik konusunda da çok kötü değil, iyi oyunlar.

9-Age Of Empires 3

 

Strateji oyunlarının babası olan Age of Empires serisini anlatmaya gerek yok sanırım. Gayet zevkli ve güzel bir oyun, oynamanızı tavsiye ederim.

10-Just Cause 2

Sıra geldi listemizin en sonuncu oyununa düşük sistem gereksinimlerine sahip ve kancayla binalara binalara tırmanabildiğiniz, değişik stillerle adam öldürdüğünüz asılsız bir maceraya atılıyorsunuz. Oynaması gerçekten zevkli ve eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız sizi tatmin edecektir, indirmenizi öneririm.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim, yorum atarsanız bizi sevindirmiş olursunuz. İyi günler.

 

 

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.