Ev / Listeler / Düşük Seviye Bilgisayarlar İçin En İyi 10 Oyun
Poster gg

Düşük Seviye Bilgisayarlar İçin En İyi 10 Oyun

Düşük Seviye Bilgisayarlar İçin En İyi 10 Oyun

Merhaba arkadaşlar, yine değişik bir liste ile karşınızdayız.Oyun sever arkadaşların çoğu zaman bilgisayarlarından nefret etmelerini sağlayan oyun minumum özellikleri vardır.Hemen hemen hepimiz bu durumu yaşamışızdır.Bir oyunu büyük bir hevesle yükleriz ardından çift tıka gelince ya ekran kartı gereksinimi ya da ram eksikliği gibi sorunlar karşımıza çıkar.Hiçbiri olmasa dahi oyunu açtığımızda yeterli özelliklere sahip değilsek bize zevkli bir oyun ortamı sunmayacaktır.Kesik kesik görüntüler, slow motion hareketler ve daha neler neler…

Bu konu üstünde düşündüğümüz zaman ülkemizde yüksek özellikli bilgisayarlara sahip olmayan kardeşlerimiz için bir liste düzenledik.Bu liste ise düşük seviyede ki bilgisayarınızla bu oyunları eğlenerek ve sıkıntı yaşamadan oynayabilirsiniz.Lafı daha fazla uzatmadan listeme başlıyorum…

1-Ninja Blade

Bir japon oyunu olan bu oyun bir kızı kurtarmaya yanına gitmenizle başlıyor.Ardından kız tuhaf bir yaratığa dönüşüp sizi de bir tür zehir veya ona benzer bir şey ile ninja’ya dönüştürüyor.İşte hikayemiz tam da burada başlıyor.Ardından kötü canavarları kesip oyunu sürdürüyorsunuz.

ninja-blade-tek-link
Bu oyuna steam üzerinden Buradan ulaşabilirsiniz.

2-Lost Planet™: Extreme Condition

Bu oyun da ise silahlı bir kahraman olarak görev yapıyoruz.Amacımız ise karşımıza çıkan canavarları öldürmek.Çeşitli canavarların bulunduğu bu oyunda tek mermi ile yere serebileceğinizin aksine ölümsüze yakın öldürürken cinnet geçirten canavarlar da bulunmakta.

02102f9ac8abae46e926a9c1e8e551b4085f464e
Bu oyuna ulaşmak isteyen arkadaşları Buraya alalım.

3-Prince of Persia: The Forgotten Sands

Bu oyunumuzda ise zorlu parkurlar tuzaklar ve canavarlar sizi bekliyor.Güzel ve değişik bir macera oyunu olan bu oyunu macera tutkunu ve zorlu etapları geçmeyi seven arkadaşlarımıza önerebiliriz.

prince_of_persia_the_forgotten_sands_4-wallpaper-1920x1080
Bu oyunu oynamak isteyen arkadaşlar buradan ulaşabilir.

4-Lucius

Evet arkadaşlar bu oyunumuzda diğer oyunlardan farklı olarak korkmak yerine korkutuyoruz.Yanlış duymadınız değişik bir sisteme sahip olan bu oyunumuzda küçük bir çocuğu canlandırıyor ve güzel planlarla oyundaki insanları öldürüyoruz.(Biraz saykoca ama oyun işte 🙂 )

maxresdefault
Bu oyun için şuraya tıklayınız.

5-Madagascar 1

Bildiğimiz üzere Madagascar filminin oyuna uyarlanmış hali olan bu yapım.Bu tarz oyun severlerin beğenerek oynayacağı bir oyun değişik altın para benzeri eşyalar toplayarak oynadığımız değişik bir yapıma sahip bir oyun tarzı.

maxresdefault (2)
Bu oyun Steam’de bulunmuyor o yüzden dışarıdan ulaşmak isteyenler buraya tıklayabilir.

6-Sid Meier’s Civilization® V

Bu oyun strateji oyunu seven arkadaşlar için önerebileceğimiz bir oyun bu oyun ile değişik yapılar inşaa edebilir ve stratejik olaylarla oyun zevkinizi arttırabilirsiniz.

screenshot1
Bu oyun içinde şuraya tıklamanız yeterli.

7-Back to the Future: The Game

Bu oyunumuz geleceğe dönüş filminden esinlenerek hatta tam olarak o filmin aynı mantığında tasarlanmış olarak karşımıza çıkıyor.Yalnız farklı olarak kurgu normal filmdeki gibi işlemiyor.Oyunun sonunu kendi verdiğimiz kararlar ile bir sonuca ulaşıyoruz.

maxresdefault (1)
Bu oyuna ulaşmak için sizi şuraya alalım.

8-BeamNG.drive (Tüm düşük seviyeler için uygun olmayabilir)

Bir çeşit araba oyunu olan bu oyunla bir kaç saat zaman geçirmek için birebir diyebilirim.Biraz daha üst bir seviye gerektiren bu oyun sayesinde araba yarışı vb tarzı oyun severler ilgilenebilir.

116-beamng-drive-system-requirements
Bu oyunu buradan indirebilirsiniz.

9-Risen 2: Dark Waters

Oyun 3. kişi bakışıyla oynayacağımız bir RPG oyunudur.Bu oyunla insanlar tarafından alacağımız bazı görevleri yerine getirmekle oyunun sonuna doğru ilerlememiz mümkün.

maxresdefault (3)
Bu oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

10-1979 Revolution: Black Friday

Gerçek bir olaydan esinlenerek yapılan bu oyunda İrlanda daki İslam devrimi konu alıyor.Bu olaylar sırasında ne yapacağınız konusunda size kalıyor.Tabi sonuçta verdiğiniz kararlara göre şekil alıyor.

1979-Revolution-Black-Friday-Free-Download
Bu oyunu indirmek için şuraya tıklayabilirsiniz.

Görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz…

Hakkında Halfboss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.