Ev / Listeler / E3 İzlerken Nabzımızı 5 Kat Artıracak 7 Oyun
Valorant names
E3

E3 İzlerken Nabzımızı 5 Kat Artıracak 7 Oyun

Bu yazımızda sizler için derlediğimiz E3 2019’da karşımıza çıkacak olan 7 harika oyuna değiniyoruz. Listemizdeki her bir oyun için ayrı heyecan duyuyor ve merakla bekliyoruz. Sözü fazla uzatmadan ilk oyunumuza geçelim.

1 – Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare

Duyurusunun üzerinden henüz bir hafta bile geçmedi. Özlenilen modern savaş temasına dönüş yapan seri bu kez bizleri oldukça heyecanlandırıyor.

2 – Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

2001 yılından bu yana devam eden serinin yeni çıkacak oyunun oyununda hayatta kalma ögelerine çok iyi yer verilmiş gibi duruyor. Ayrıca sürpriz kadrosuyla da epey heyecanlandırıyor. Etkinlikte bu oyunu görmeyi de sabırsızlıkla bekliyoruz.

3 – Cyberpunk 2077

 

Neredeyse bir yıldır adından sürekli söz ettiren bir oyuna geldi sıra. Oyunun The Witcher serisinin de geliştiricisi CD Project Red tarafından geliştirilmesi bizleri apayrı bir merak içerisine sokuyor. Gerçekten çok büyük bir yapım olmasını beklediğimiz bu oyunu da etkinlikte heyecanla bekliyor olacağız.

4 – Borderlands 3

Borderlands 3

Sıradaki oyunumuzla ilgili zaten birçok haber yaptık. Sürprizlerle dolu olmasını beklediğimiz Borderlands 3 de tıpkı serisinin ilk iki oyunu gibi adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

5 – Dying Light 2

Dying Light 2

Yayınlanan videolarında gördüğümüz kadarıyla muazzam dinamiklere sahip bir oyun geliyor. Büyüleyici bir atmosfere sahip oyun ilk olarak geçen yıl düzenlenen E3 etkinliğinde karşımıza çıkmıştı. Geçen yıl yaratılan heyecanı bu yıl da bekliyoruz.

6 – Doom Eternal

Doom Eternal

Gerek müzikleriyle gerekse bitmek bilmez aksiyonuyla bizleri kendine bağlamayı başaran bir serinin yeni oyunundan bahsediyoruz. Bu oyun da ilk olarak geçen yılki etkinlikte karşımıza çıkmıştı. Aynı şekilde bizleri sevindirecek bir yapım olmasını umuyoruz.

7 – Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

Nisan ayında yayınlanan fragmanıyla birlikte çok büyük ilgi toplamayı başaran Star Wars Jedi: Fallen Order için bizler de çok umutluyuz. Tekrar bir KOTOR heyecanı aradığımız bu oyunu da etkinlikte görmek için sabırsızlanıyoruz.

Bonus Oyunlar

  • The Sinking City
  • Halo Infinite
  • Marvel’s Avengers
  • Trine 4: The Nightmare Prince
  • Monster Hunter World: Iceborne

Eğer atladığımızı düşündüğünüz veya görmeyi beklediğiniz başka oyunlar varsa sizleri yorum kısmına bekliyoruz.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.