Ev / Haberler / Efsane Dizi “Friends” Sinemalarda!

Efsane Dizi “Friends” Sinemalarda!

Valorant names

Hepimizin gönlüne taht kuran efsane sitcom dizisi Friends, 1994’te yayın hayatına başlayıp 2004 yılında bizlere veda etmiş olsa da hala sevilerek seyredilmeye devam ediyor. Her yıl tekrar çekim dedikodusu yayılan Friends, bu kez Amerika’nın beyazperdesinde boy gösteriyor. Detaylar haberimizde.

Herkesin izlerken özendiği sevgi dolu arkadaş grubu, ince esprileri, kendine has karakterleri ve her biri birbirinden başarılı muhteşem kadrosuyla (Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer) birçok Emmy ve Altın Küre ödülüne layık görülen efsane dizi, yayınlanmasının üzerinde tam 25 yıl geçse de mizahın asla eskimeyeceğini kanıtlayarak hala kendinden en çok bahsettiren sitcom dizisi olmayı başardı.

10 yıl boyunca seyirciye televizyon ekranları aracılığıyla ulaşan Friends, şimdi de beyazperde de boy gösteriyor. Ünlü dizinin 25. yıl dönümüne özel Amerika’da bulunan bazı sinemalar, Friends‘in en ikonik bölümlerini özel gösterim şeklinde tekrar sevenleri ile buluşturacak. Dizinin en sevilen bölümlerinden oluşan ve Eylül ayında başlayacağı bilinen sinema gösterimleri hayranlar tarafından büyük bir sevinç ve heyecanla bekleniyor. Sinema haberlerimiz için sitemizi takipte kalmayı unutmayın.

Hakkında Berfin Ergin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.