Ev / Listeler / Efsane Oyun Sahneleri – Spoiler İçerir

Efsane Oyun Sahneleri – Spoiler İçerir

Poster gg

Bu yazımızda çoğu oyuncuyu üzen veya hafızalara kazınan efsane oyun sahnelerinden bahsedelim dedik. Eksiklerimizi yorumda belirtirseniz seviniriz, hepinize iyi eğlenceler. Başlamadan söyleyelim, yazımız yüksek miktarda spoiler içerir!

Efsane Oyun Sahneleri

GTA: San Andreas – Big Smoke’un Siparişi

Yavaş ye ulan ayı! Hiçbirimiz bu öküzün devasa siparişini unutmamışızdır. Biz Ryder’la bi menü söyleyip beklerken Big Smoke adeta bütün mağazayı satın alıyordu. İzleyelim bakalım.

CoD MW2 – Ghost ve Roach’un Ölümü

Shepherd’ın ihaneti mi diyelim, Ghost’un ölümü mü diyelim bilemedik ama ne dersek diyelim bu sahnenin oyunu oynayan herkeste derin bir yara bıraktığı aşikar. İzleyin de içiniz bir daha kıyılsın, Shepherd’a bir kez daha küfredin.

Just Cause 3 – Dimah’ın Ölümü

Editör spesiyali olan bu sahne JC3’ün oynayanının az olması sebebiyle fazla etki yaratmayacaktır ama oyunu oynayanlar benimle birlikte aynı acıyı hissedeceklerdir. Grapple’ımızın düğmesine basıp bulunduğu binayı yıkan Dimah bize büyük bir kahramanlık örneği göstermişti.

CoD MW3 – Makarov ve Yuri’nin Ölümü

Soap’u vuran “Fedöcü” Makarov’un asılması içimizin yağlarını eritmişti. Buyurun izleyin.

NFS: Most Wanted – BMW’yi Kaptırmak

Oyunun başındaki bu sahne oyundaki bütün amacımızı oluşturuyordu, o BMW’yi kaybetmekse içimize çok fena oturmuştu. Buyurun, eski günleri yadedin.

Rise of the Tomb Raider – Konstantin’in Ölümü

Kardeşimiz bildiğimiz Ana’nın da desteklediği Trinity askeri Konstantin, bütün oyun boyunca bize karşı olan baş karakterdi. Oyunun son sahnesinden önceki bu sahnede Konstantin’in kafasına oku geçirmek benim için büyük bir zevkti. Buyurun izleyin, sona da sarabilirsiniz.

Crysis 2 – Prophet’ın Ölümü

İlk oyunun kaderini değiştiren karakterlerden biri olan Prophet’ın 2. oyunun başındaki ölümü bizi şaşırtmıştı. Buyurun, tekrar yaşayalım o anı.

 

Bu listemizde aklımıza gelen sahneler bunlardı, ayrıca kendisi beğenilirse ikinci versiyonunu da yazmayı düşünüyoruz ve bunun için görüşlerinize ihtiyacımız var. Sizce hangi sahneler listede olmalıydı da gözümüzden kaçtı? Altta yorumlardan veya sayfamıza DM atarak bize belirtmeyi unutmayın, geri bildirimlerinizi bekliyoruz. İyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.