Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Ekim Ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!
Valorant names

Ekim Ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Ekim Ayının PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Laser League ve Friday the 13th: The Game!

 

Her ay için PlayStation Plus kullanıcılarına ücretsiz oyunlar ve ayrıcalıklı hizmetler sunan Sony, Ekim ayının PlayStation Plus ücretsiz oyunlarını duyurdu.

 

PlayStation Plus kullanıcısı olan PlayStation 4 sahipleri, bu ayın ücretsiz oyunlarını hiçbir ücret ödemeden oynayabilecekler. PlayStation Plus‘ta bu ay ücretsiz olan oyunlarımızın ikisi de çok oyunculu oynanabiliyor. Sonbahar ayını PlayStation Plus ücretsiz oyunları ile geçirebilir, arkadaşlarınız ile birlikte yeni oyunları deneyimleyebilirsiniz.

 

Friday the 13th: The Game

PlayStation Plus ücretsiz oyunlarımızdan bir tanesi Friday the 13th(13.Cuma). Üçüncü şahıs kamera ile oynanan bu oyunumuzda bazen hayatta kalmaya çalışıyor, bazen de maskeli katil Jason Vorhees olarak; hayatta kalanları avlamaya çalışıyoruz. Arkadaşlarınız ile oynadığınızda çok daha fazla eğlenebileceğiniz Friday the 13th, altı kişilik oyuncu kapasitesiyle eğlenceli dakikalar sunuyor.

Korku ögelerinin bizzat oyuncular tarafından oluşturuluyor olması, oyunumuzu daha sürükleyici hale getiriyor. Jason Vorhees‘ten kaçarken harita üzerindeki evlere saklanmak ve katili yavaşlatmak; hayatta kalmanın anahtarı olabilir. PlayStation Plus ücretsiz oyunlarından bir tanesi olan bu oyunda keyifli dakikalar geçirmek için oyunu kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

 

Laser League

Modern bir anlayışa sahip olduğu halde, eski klasik atari oyunları gibi hissettiren; katıksız bir oyunu oynamak oldukça nadirdir. Eğer gerçekten adalet varsa, Laser League; diğer müthiş oyunların arasında kendi yerini bulacaktır” -Martin Robinson

PlayStation Plus ücretsiz oyunlarımızdan bir diğeri ise Laser League. Yukarıdaki alıntıdan da anlayabileceğimiz gibi, Laser League hem yeniden hem de eskiden bir şeyler taşıyor. Yeni bir çok-oyunculu deneyimi sunan Laser League, küçük bir arena içerisinde takım karşılaşmalarına sahne oluyor. Oyuncuların reflekslerini kullanarak iyi bir takım olmaları ve sahaya hakim olmaları gerekiyor. Parlak ışıkları ile cyberpunk ve arcade konseptlerine bürünmüş Laser League, Playstation Plus sahiplerinin kaçırmaması gereken bir oyun. Laser League oyununu, PlayStation Plus ücretsiz kampanya dahilindeyken kaçırmamanızı öneriyoruz.

 

PlayStation Plus Ücretsiz Oyunlarını Edinin

Yukarıda bahsettiğimiz iki oyunu kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Üyeliğiniz süresince keyfini çıkarabileceğiniz bu oyunları, 2 Ekim‘den sonra kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Geçtiğimiz Ağustos ayının PlayStation Plus ücretsiz oyunları Another World, QUBE, Sparkle 2 ve Foul Play‘di.

 

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.