Ev / Haberler / Elektronik Dövmeler Geliyor !
Poster gg

Elektronik Dövmeler Geliyor !

Microsoft ve Mit nin birlikte üstlendiği bu projede artık elektronik devreler derinizin üzerine işlenebilecek.Duoskin adı verilen bu dövmelerle elektronik cihazların kullanılmasına imkan sağlıyor.
Duoskin uygulamasını 3 farklı sistemde kullanıldığından bahsetmemiz mümkün.İlk olarak ve benim gözümde en çok potansiyel taşıyanına gelecek olursak, bu sistem size telefon,tablet,televizyon gibi cihazların arayüzünü derinize ufak bir dokunuşla halletmeniz mümkün.
İkinci opsiyonda ise ten renginizdeki ısı değişimi ile bu elektronik dövmelerde renk değiştirebiliyor.Şimdi aklınıza bu ne işe yarar ki gibi bir düşünce gelebilir ancak gerek eğlenceli partilerde ilgi çekmesi gerek vücut ısısını kontrol  etmeniz gerek bir bebeğiniz ya da hastanız için hiç fena bir fikir olmayabilir.
Son opsiyonumuz ise bu dövmeler ile depolama alanı oluşturmak ki bu özellikte ilerleyen zamanlarda çok büyük ilgiler görebilir.Teknoloji Microsoft ve Mit mühendisleri tarafından geliştirilmeye devam ediyor bakalım ileride hayat bize neleri gösterecek…

04

Hakkında Halfboss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.