Ev / Haberler / En Başarılı PlayStation 4 Oyunları

En Başarılı PlayStation 4 Oyunları

Poster gg

Merhaba Oyungg ailesi, bu yazımızda PlayStation 4 Platformuna özel olarak çıkan en başarılı oyunları listeledik hepinize iyi okumalar. Hepinize iyi okumalar, umarım listemizden etkilenerek listemizde bulunan bir oyunu denersiniz 🙂

 

Marvel’s Spider-Man

7 Eylül 2018’de tarihinde Sony Interactive Entertainment tarafından piyasaya sürülen Marvel’s Spider-Man çıktığı günden beri popülerliği düşmeyen PS4 oyunları arasında. Gerek grafikleriyle, gerek oynayış mekanikleri ile oyuncuyu kendi içine hapseden oyunlardan bir tanesi. Örümcek adam olma hissini buram buram yaşatan oyunlardan bir tanesidir.

Uncharted 4: A Thief’s End

10 Mayıs 2016 tarihinde piyasaya sürülen Uncharted 4 hikayesiyle ve oynayış mekanikleriyle dikkat çekse de Türk oyuncularının en çok hoşuna giden özelliği kesinlikle Türkçe Dublaj olarak çıkmasıdır.

The Last Of Us Remastered

Hikayesi güzel oyun denince akla ilk gelen oyunlardan biri olan The Last Of Us 29 Temmuz 2014 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Hikayesinin güzelli bir yana hikayeyi anlatış biçimleri de çok önemli. Tüm duyguları hissettiren bu oyun.

Shadow of the Clolossus

18 Ekim 2005 tarihinde piyasaya sürülen oyunda yasaklı topraklara girmeniz sonucunda kızınızın hayatı alınıyor sizin yapmanız gereken ise devleri öldürerek kızınızın hayatını geri kazanmaktır. Bu macerada bol bol patron dövüşü yapmaya hazır olun 🙂

The Last Guardian

6 Aralık 2016 tarihinde piyasaya sürülen The Last Guardian, hikayeyi bize anlatış biçiminde çok güzel yollara başvurmuş. Trico ile aranızda öyle bir bağ oluşuyor ki onun kılına zarar gelse sanki gerçekten size bir şey oluyormuş gibi hissettirecek kadar önemli bir hal alıyor. Oyunun tek sıkıntısı maalesef kontrolleri ve kamera açıları bunlara alıştıktan sonra oynamamanız için pek bir neden yok.

Until Dawn

Suppermassive Games tarafından 2015 tarihinden piyasaya sürülen Until Drawn bir korku oyunudur, birçok ödüle aday gösterilmiştir, bir kaç tanesini de almıştır. Hem hayatta kalmayı hem de korkutucu olmayı başaran Until Dawn listemize girmeyi başarıyor.

Red Dead Redemption 2

26 Ekim 2018 tarihinde Rockstar Games tarafından geliştirilen, Red Dead Redemption serisinin ikinci oyunu, oyun dünyasına yeni bir adım attı resmen. Yapımcılar öyle bir detaycı çalışmışlar ki her bir hareketimizi en detaylı şekilde görebiliyorsunuz.

God Of War

Birçok dalda ödül alan God of War bu listenin en iyi oyunlarından birisi olabilir. Bu koskocaman serinin en iyisi olan oyun sadece PS4’e çıkarak PC oyuncularına her ne kadar üzse de her oyuncunun bir kere oynaması gereken oyunlardan bir tanesidir. Yaşlanan Kratosla oynarken iliklerinize kadar hikayeyi hissedeceğinize eminim. Sadece bu oyunu oynamak için bile PS4 satın alınabilir.

En Başarılı Playstation 4 Oyunları yazımızı buraya kadardı okuduğunuz için hepinize teşekkür ederim 🙂

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir Yorum

  1. Kayra karaman

    Demek detroit yok ha.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.