Ev / Listeler / En Beğenilen Steam Skinleri

En Beğenilen Steam Skinleri

Poster gg

Merhaba Oyungg okuyucuları, bugün sizlere Steam tarzınızı değiştirmek istiyorsanız ama hangisini seçecekseniz zorlanıyorsanız bu liste tam size göre. Kendi beğendiğimiz Steam Skinleri size derledik istediğinizi beğenip kullanabilirsiniz

Eğer Steam tarzınızı nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayarak konuya gidebilirsiniz.

Metro Skin

Benim de kullandığım bir skin, görünüşü keskinleştirmesi, siyah teması ile çok dikkat çekiyor. Hem gözü yormuyor hem de mat güzel bir siyah ile çok güzel görünüyor. Arkadaşlar yeri vs. konumunu iyi ayarlamışlar. Sanırım en iyi Steam tarzlarından bir tanesi kendisi. Google amcaya aratarak indirebilirsiniz.

PixelVision 2 Skin

Butonların yapısı ve renk uyumu benim hoşuma gitti. Neden böyle geldi bilmiyorum ama sanki Windows XP’nin kaliteli hali gibi bir görünüş geldi bana. Kutucukların köşesi ne çok keskin ne de çok yuvarlak tam ayarlanmış göz zevkinize de uyduysa hemen Google amca aracılığıyla indirebilirsiniz.

Old Flat Green Skin

Bu Steam skini size geçmişi hatırlatıyor, yeşil ve grinin uyumu ve nostalji kokulu bir tarz isteyenler indirip deneyebilirler. Bir önceki tema gibi bu da bana Windows XP’nin kutucuklarını anımsatıyor. Nostalji hastası biriyseniz kesinlikle bu skini denemelisiniz.

Air Skin

Siyahtan bıktıysanız, gözümüz, gönlümüz açılsın diyorsanız sizlik bir tema biliyorum Air Skin. Baktıkça gökyüzünü gördüğünüz bu tema mavinin güzelliği ve kutucukların hoşluğu ile Metro Skin’inin açık mavisi olarak düşünebilirsiniz. Metro’nun rengini beğenmeyenler için bu tarz gayet iyi bir alternatif.

Invert Skin

 Kapalı renkli Steam’dan sıkıldıysanız ferahlıyacağınız bir skin karşınızda. Bembeyaz yapısı ve uyumlu kutucuklarıyla Invert Skin sizi gayet mutlu edecektir. Çok göz yormayan renk yapıyla istediğiniz gibi Steam’da kullanabilirsiniz. Benim tarzım beyaz diyorsanız tam size göre bir skin.

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.