Ev / Listeler / En İyi Medieval II: Total War Modları
Poster gg

En İyi Medieval II: Total War Modları

En iyi Medieval II: Total War modları listemizde hepimizin sevdiği bu oyunu yeniden yaratan modları sıraladık. Medieval II: Total War oynamaya doyamadığımız strateji oyunlarının başında geliyor. Saatlerimizi verip, ömrümüzden ömür çalan Total War oyunu, bizce serinin en iyi oyunlarından biri.

Oyun için geliştirilen modlar ile bu süreyi ikiye katlamak da mümkün. Genelde Medieval II: Total War oyunun Kingdoms ek paketi ile uyumlu olan modların, ek paketsiz çalışmama ihtimali bulunduğunu da belirtelim. En iyi Medieval II: Total War modları listemiz ile tekrar strateji koltuğuna oturmaya ne dersiniz?

Oyunları yeniden yaratan modlar listemize de göz atın!

DarthMod

DarthMod’u neredeyse her Total War oyununda görmek mümkün. Yapay zekayı elden geçiren ve birçok açıdan oyunu geliştiren DarthMod, Darth Vader isimli bir modder tarafından geliştiriliyor.Oynanışı baltalayan birçok hatayı düzelten DarthMod’un sayfasına buradan ulaşabilir, oyununuzu daha stabil ve düzgün bir hale getirebilirsiniz.

 

Stainless Steel

Medieval II: Total War’ı baştan aşağı yenileyen, yapay zekayı geliştiren ve diplomasiyi daha akla yatkın bir hale getiren Stainless Steel, Medieval II: Total War için geliştirilmiş en iyi modlardan biri.

Oyuna fantastik ögeler eklemek yerine, ortaçağ temasını geliştiren Stainless Steel, Medieval II: Total War’ı seven fakat zayıf kaldığı yerlerden rahatsız olan oyuncular için birebir. Mod aynı zamanda oyuna daha fazla şehir ekliyor ve grafik geliştirmelerle beraber, klasik Total War kolaylığını da bir nebze ortadan kaldırıyor.

 

Third Age Total War

Medieval II: Total War Kingdoms paketi için geliştirilmiş en iyi modlardan biri olan Third Age Total War, Yüzüklerin Efendisi’ni olduğu gibi oyuna taşıyor. Oyun zevkini katlayan Third Age Total War, temel oyunu geliştirmekle kalmayıp, Orta Dünya ile harmanlıyor ve inanılmaz bir uyarlama olduğunu kanıtlıyor.

Yüzüklerin Efendisi’ne tamamen sadık kalan oyun, muazzam bir strateji seansı sunuyor. İki Elf krallığı, Mordor, Gondor, Cüceler, Dale, Rhun, Harad, Rohan, Isnegard ve çok daha fazla krallığın bulunduğu mod, geliştirilmiş en iyi Medieval II Total War modları listemize önderlik ediyor.

 

 

Bonus: Westeros Total War

Henüz geliştirilme aşamasında olan Westeros Total War, iyi modellenmiş birimleriyle oldukça eğlenceli savaşlar sunsa da, oyunu tamamen yenileme konusunda henüz geliştirilmesi gerekiyor.

Listemize bonus olarak eklediğimiz Westeros Total War, campaign modu için sağlıklı bir oynanışa sahip olmasa da, custom battle özelliği ile bağımsız savaş modunda oldukça eğlenceli vakitler sunabilir. Modun sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

Bonus #2: Warcraft Total War

Listemizin bonuslarında ikinci sırada yer alan Warcraft Total War, geliştirilme aşamasından çıktığında ve tam sürümüne ulaştığında çok popüler olacak. Mod henüz geliştirilme sürecinde de olsa custom battle modunda inanılmaz eğlenceli vakitler geçirmek mümkün.

Orkların insanların üzerine hızla koşup safları dağıtmasına şahit olmak müthiş bir his. Dark Horde, Quel’thalas, Iron Forge ve neredeyse bütün krallıkların olduğu modun geliştirilme sürecini deneyim etmenizi öneririz. Azeroth adına savaşmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

Diğer listelere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.