Ev / Listeler / En Sayko 5 Oyun
Poster gg

En Sayko 5 Oyun

En Sayko 5 Oyun

Oyungg olarak sizlere, çıldırmak için falan oynamak dışında pek girmenizi önermediğimiz 5 tane oyunu listeleyeceğiz. Tabi bu listeleri kendi bilgi birikimimize göre yapıyoruz bu yüzden aklınızdan ‘Şu oyunda çok saykoydu be’ dediğiniz oyunlar geçiyorsa, bu oyunları bizimle yorumlarda paylaşırsanız çok mutlu oluruz millet. Neyse lafı daha fazla uzatmadan sizleri liste ile baş başa bırakalım isterseniz. Oyun listesi şöyle ki…

1. Postal 2

Oyun yapıldığı zamana göre güzel olsa bile günümüzde pek bunları söylemek mümkün değil galiba, insanların üzerine çişinizi yapabildiğiniz, kopardığınız kafalarla çift kale halı saha maçı falan düzenleyebildiğiniz bir garip oyun, boş zamanınız çoksa bir girip bakın yine de.

2. Toilet Tycoon

Kendi dışkınızı pazarlamak ister misiniz? Sanıyorum ki istemezsiniz, bence de istemeyin zaten. Amaçsız bu oyunu neden yaptılar acaba? Sanırım tek amacı yaparken gülmekti.

3. I am Bread

Evet evet, ekmek olarak oynuyorsunuz bu oyunu, oynarken 5 dk’dan fazla dayanmak imkansız ve gördüğüm 5 dakika kadarıyla amacınız tost olmak kadar yüce bir amaç…

4. Sortie En Mer

Aralarında gerçekten saykoluk sınırını bayağı zorlayan yegane oyun Sortie En Mer olsa gerek, içim hiç kaldırmıyor bu tip oyunları, Boğulma Simülasyonu yapılan bu oyunda ise tırnaklarınız falan kopuyor ve maalesef oyunun görselliği bunu rahatlıkla kavrayabileceğiniz kadar güzel.

5. Mc Pixel

Bu ne? Yanlış anlaşılmasın Pixel temalı oyunlara lafımız yok ama cidden, bu ne? Şimdi oyun hakkında bir şeyler yazasım bile gelmedi açıkçası, sizde çok araştırmayın. Bir şeyler patlıyor falan işte.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.