Ev / Haberler / En Ucuz Windows 10 Pro Satıcısı ePttAVM
Poster gg
en ucuz win 10 pro

En Ucuz Windows 10 Pro Satıcısı ePttAVM

PTT kendi e-ticaret sitesinde Windows 10 Pro için çok cazip fiyatlandırmalar sunmuş durumda. Orijinal kullanıma geçecek kullanıcılarımız için bir haber yapalım dedik.

10 TL’ye Windows olur mu demeyin, gördük ki oluyor. Okurlarımız arasında hala Windows’u oradan buradan, güvenilmez kaynaklardan yamalayarak kullananlar varsa onlara sevindirici haberi biz verelim. ePttAVM üzerinden satılan lisans anahtarları şu an piyasanın en uygun aralığına sahip. 10 TL gibi komik bir tutara, tek bilgisayar için geçerli ama sınırsız kullanılabilen Win 10 pro ürününü alabiliyorsunuz. En ucuz win 10 pro yazıp bi aratayım deseniz bile böyle bir fiyatla karşılaşmanız zor doğrusu.

Sitenin sektördeki diğer e-ticaret sitelerinden pek bir farkı yok. Üye ol, ödemeyi yap işlem tamam. İşlem tamam dediysek, ürünün dijital ürün anahtarı olduğunu da unutmamanızda fayda var. Bir de uyarımızı yapalım, korsan kullanıcıların kodu keşfedip kullanmaması için önerilen ilk kullanım tarihi satın alımdan itibaren 3 gündür. Yani siz alır almaz kullanın, tek bilgisayarda kullanılabildiği için hiç sorun yaşamazsınız ilerleyen günlerde.

Böyle kampanya haberlerini arttırarak devam etmeyi düşünüyoruz, ne dersiniz? Anında haberdar olmak için haberler kategorimizi takibe almayı unutmayın. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.