Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Epic Games Store’da 31 TL’lik Oyun Ücretsiz Oldu
Poster gg

Epic Games Store’da 31 TL’lik Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games Store açıldığından beri verdiği sözü tutmaya devam ediyor. 2 haftada 1 yeni oyun hediye eden Epic Games, bu hafta da 31 TL değerindeki Slime Rancher isimli sevimli bir oyunu hediye ediyor.

Slime Rancher

Oyunu Edinmek İçin Ne Yapmalıyız?

Oyunu kütüphanenize eklemek için yapmanız gereken işlemler aslında çok basit:

  1. Öncelikle bir Epic Games hesabı açmanız gerekecek. Açmak için buraya tıklayabilirsiniz, varsa yazımıza devam edelim.
  2. Daha sonra oyunu kütüphanenize eklemek için uygulamadan oyunun mağaza sayfasına gidin. Buraya tıklayarak da tarayıcınız üzerinden gidebilirsiniz.
  3. Son olarak “Ücretsiz” butonuna tıklayıp işlemlerimizi tamamlamış oluyoruz. Artık oyun kütüphanemize eklenmiş bulunuyor.

Slime Rancher Nasıl Bir Oyun?

Birinci şahıs bakış açılı, eğlenceli ve bir o kadar renkli bir aksiyon oyunundan bahsediyoruz. Uzak diyarlardaki jelimsi yaratıkları avladığımız tatlı animasyonlara sahip bu tek kişilik oyun Monomi Park tarafından geliştirildi ve 1 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya sürüldü. Ayrıca oyunumuz 2017-2018 yılları arasında da önemli ödüller kazanmayı başarmış bir oyundur, grafikleri görüp “çocuk oyunu” demekle geçmemeli yani. Oyuna bir şans vermenizi tavsiye ediyoruz.

Epic Games Zaten Önceden Haber Vermişti

Aslında bu oyunun bu hafta ücretsiz olacağını zaten biliyorduk. Her zaman olduğu gibi 2 hafta öncesinden sıradaki ücretsiz oyunun ne olacağını duyuruyorlar, iyi yapıyorlar. Mesela 2 hafta sonra da hangi oyunun ücretsiz bir şekilde dağıtılacağını biliyoruz: Oxenfree. Olur da unutabilirsiniz diye Instagram ve Twitter hesaplarımızı takibe alarak anında bu gibi haberleri öğrenebilirsiniz.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.