Ev / Haberler / Epic Games Store ’dan Bir Ücretisiz Oyun Daha!

Epic Games Store ’dan Bir Ücretisiz Oyun Daha!

Valorant names

Steam’in şu an için en büyük rakibi olan Epic Games Store biz oyunculara verdiği her ay 2 ücretsiz oyun sözünü tutmaya devam ediyor. Bu kez kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan oyun Steam’de 31 Lira fiyat etiketine sahip olan What Remains of Edith Finch.

Rekabetin olduğu yerde her zaman kullanıcılar karlı çıkar, bu bilinen bir gerçek. Steam ve Epic Games Store arasındaki rekabette de şu ana kadar biz oyuncuların yüzü her zaman gülmüş durumda. Epic Games Store üzerinde bu kez de What Remains of Edith Finch ücretsiz oldu. Oyun aldığı başarılı yorumlar ile de dikkat çekmiş bir yapım olduğu için biz kaçırmamanızı öneriyoruz.

Nasıl Sahip Olurum?

Oyuna tamamen ücretsiz bir biçimde sahip olmak için tek yapmanız gereken Epic Games Store hesabınıza giriş yapmak. Eğer bir hesabınız yoksa buraya tıklayarak yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak oluşturabilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra pencerenin sağ üst kısmında oyunu göreceksiniz. Bu pencereye tıkladıktan sonra ‘’Place Order’’ derseniz oyun hesabınıza eklenmiş olacak. Ancak acele etmekte fayda var, bu teklif kısa bir süre için geçerli!

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir Yorum

  1. Rıza Yıldırım

    69 TL degil ki oyun iyice sallıyorsunuz sizde!!!!!!!!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.