Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Epic Games Store’dan İki Bedava Oyun Daha Geliyor!
Valorant names

Epic Games Store’dan İki Bedava Oyun Daha Geliyor!

Point and click türündeki Thimbleweed Park ve bir FPS oyunu olan Slime Rancher, Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Epic Games Store iki haftada bir bedava oyun dağıtıyor. Böylece oyuncuları kendi mağazasında tutmaya çalışan Epic Games Store, Fortnite ile yakaladığı ivmeyi devam ettirmeye çalışıyor. Son günlerde AAA oyunları Steam‘e kaptırmamaya çalışarak adından söz ettiren Epic Games Store, Valve‘in güçlü rakiplerinden biri haline gelmişti.

Kitle oluşturmaya çalışan Epic Games’in bir diğer politikası da bedava oyunlar dağıtmak. Gelin bu haftanın ücretsiz oyunlarına bir göz atalım. Oyunları elde etmek için buraya tıklayın.

 

Bu haftanın ücretsiz oyunları neler?

 

Thimbleweed Park

Thimbleweed Park, Monkey Island’da adı geçen Ron Gilbert tarafından geliştirilmiş bir point and click adventure oyunu. Epic Games Store bedava kampanyasında dağıtılan oyun, piksel atmosferi ile oyuncuyu kendine çekiyor. Thimbleweed Park, puzzle ögeleri ve ilginç olayları ile eğlenceli bir oynanış sunuyor.

Otuz yıl öncesini konu alan Thimbleweed Park’ta, karakterler bir cinayet gizemini çözmeye çalışıyor. LucasArts ve Monkey Island referansları ile dolu olan oyun, Ron Gilbert’ın alışılagelmiş “dördüncü duvarı yıkma” geleneğini de barındırıyor.

Gizemli atmosferi, rafine anlatısı ve piksel dünyasıyla Thimbleweed Park güzel bir deneyim sunuyor.

 

Slime Rancher

Microsoft Store üzerinden 49 TL’lik fiyatı ile satışta olan Slime Rancher, şirin ve izole bir macera sunuyor. Kendi uzay çiftliğinizi kurup, kişiselleştirdiğiniz Slime Rancher’da, tatlı görünen çamur yığınlarına karşı mücadele ediyorsunuz.

Monomi Park tarafından geliştirilen Slime Rancher, şirin kütleleri vakumladığınız ve onları eriterek kendi kütlenizi oluşturduğunuz fantastik bir dünya çiziyor. İstediğiniz zaman gidip, çeşit çeşit slime toplayıp, bir fabrika kuruyor ve işlevselliğini sürdürmeye çalışıyorsunuz,,.

FPS, Adventure, Strategy etiketlerini bünyesinde barındıran oyun Epic Games Store bedava kampanyasındayken kaçırmamanızı öneririz.

 

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.