Ev / Haberler / Euro Truck Simulator 2 Türkiye Görüntüleri Paylaşıldı
Poster gg

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Görüntüleri Paylaşıldı

SCS Software tarafından geliştirilen, oynamayanın bu kadar bağımlılık yaratmasına anlam veremediği, bir kez başına oturanın ise kurtulmasının çok zor olduğu Euro Truck Simulator 2 Türkiye görüntülerini görücüye çıkardı. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan ve ‘’Road to Black Sea’’ ismini taşıyacak olan yeni ek paket ile oyuna 3 yeni ülke ekleniyor. Ülkemizden de şehirlerin dahil olacağı bu ek paket ile oyuna eklenecek olan İstanbul ise oyunun en geniş şehri olacak.

Ülkemizde özellikle multiplayer kısmı büyük ilgi gören oyunda adından da anlaşılabileceği üzere bir tır şoförünü canlandırıyoruz. İster kendi tırınız ile, isterseniz de şoför olarak başka firmaların tırları ile yük taşıyabileceğiniz oyun bünyesinde barındırdığı birçok ülke ile her daim canlılığını koruyor. Tabi bu ülkelerin çoğuna sonradan satın alacağınız ek paketler ile erişebiliyorsunuz. Türkiye’nin de içinde bulunacağı ‘’Road to Black Sea’’ ek paketi de bunlardan biri. Bu ek paket ile ülkemizden Edirne ve İstanbul oyuna dahil edilirken Romanya ve Bulgaristan’dan da çeşitli şehirler oyuna eklenecek.

Yapımcı firma SCS Software tarafından yapılan açıklama ise biz Türk oyuncuları heyecanlandıracak cinsten.

“Kültürle, endüstriyle ve tarihle dolmuş şehirlerden, küçük köylerine; Türkiye’nin Trakya bölgesi Avrupa’nın en büyük nüfusa sahip ve oyunlarımızdaki en geniş şehir olacak olan İstanbul’a açılan kapı. Şehirlerde dolaşırken, geçmiş ve günümüz yapısının kaynaştığını ve yükselen modern apartmanların yanında tarihi yerlere de rastlayabilirsiniz.”


Road To Black Sea ek paketi için belirlenmiş kesin bir çıkış tarihi yok ancak merakla beklediğimiz ek paketi 2019 yılı sona ermeden göreceğimiz garanti edilmiş durumda. Euro Truck Simulator 2 Türkiye kitlesi bir hayli çok olan bir oyun. Bakalım Türk oyuncular paylaşılan bu görüntüler hakkında ne yorumda bulunacaklar?

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.