Ev / Haberler / Evde Tek Başına Yeniden Çekilecek!

Evde Tek Başına Yeniden Çekilecek!

Poster gg

90’lı yıllarda çocukluğunu yaşamış bireylerin unutamadığı filmlerden Evde Tek Başına yeniden çekilecek! Detaylar için sizi haberimize doğru alalım.

Disney’in yeni dizi platformu olan Disney+ hakkında bir şeyler duymadıysanız öncelikle sizi şu haberimize yönlendirelim ve konumuza devam edelim. Disney son yıllarda yaptığı işler ile gerek iyi gerek kötü adından sıkça söz ettiriyor. İyi mi yoksa kötü mü olarak yorumlamanın tamamen size kaldığı bir haberle daha gündemde olan Disney’in CEO’sundan gelen açıklamalar ise bizleri şimdilik sadece düşündürüyor. Görünüşe göre düşüncelere dalan yalnızca biz değiliz. Evde Tek Başına’nın yıldızı Macaulay Culkin bu haberi paylaştığı bir görsel ile yorumladı.

”Yeniden çekilecek Evde Tek Başına muhtemelen böyle görünecektir”

Disney’in CEO’su Bob Iger yaptığı açıklamalarda izleyicilerin karşısına 90’lı yıllarda yapılmış bazı filmlerin yeniden çekilmiş versiyonları ile çıkabileceklerini söyledi. Bu filmlerin başında ise bir nesli özellikle yılbaşı gecelerinde ekrana kilitleyen Evde Tek Başına var. Bildiğiniz gibi son zamanlarda 90’lı yılların filmlerinin yeniden yapımları epey çoğaldı. Aladdin, Aslan Kral, Dumbo ve The Addams Family akla gelen ilk örnekler.

Beyaz perdede esen bu nostalji rüzgarlarının sonu ne zaman gelir bilmiyoruz. Biz sinemaseverlerin elinden ise ortaya çıkacak yapımların tatmin edici seviyede olmasını ummaktan başka bir şey gelmiyor. Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.