Ev / Haberler / Eylül’de Alınması gereken 5 Oyun !
Poster gg

Eylül’de Alınması gereken 5 Oyun !

Eylül’de Alınması gereken 5 Oyun !

Bugün sizlerle yine güzel bir listeyle beraberiz. Bu listemizde 2016’nın eylül ayında çıkacak birbirinden güzel ve alınması oynanması tecrübe edinmesi güzel 5 oyunu derledik.

1-Mafia 3

Listemizin ilk oyunu mafia 3. 2K ve Hangar 18 tarafından geliştirilen mafia serisinin 3. oyunu. Bu oyunun çok çok önemli olmasının sebebi tabi ki üstün grafik özellikleri ancak bunun yanında sürükleyici hikayesi ve mafia 2’den akıbetini merak ettiğimiz Joe’ya neler olduğunu öğreneceğiz.

oyunggg2

2-Mount&Blade2: Bannerlord

Talewords’un çok beğenilen oyunu mount&blade listemizde yer almasa olamazdı tabi ki. Yeni gelen kale kuşatmaları seçenekleriyle ayrıca grafik ve oyun içi fizikleriyle uzun zamandan beri mount&blade severlerin beklediği bu oyunda eylül ayında gelecek oyunlardan.

oyunggg4

 

3-Perception

İşte eylül ayında çıkacak korku ve macera türünde oynanası oyunlardan perception. Bu oyunda görme engelli bir kadını yönetiyoruz. Bu oyunda etraftan gelen seslerle birlikte mekanı görebiliyor olmamız oyuna çok büyük bir özgünlük kazandırmış. Oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim.

1_s2vd

 

4-Battlefield 1

Şu sıralar açık betada olan battlefield 1 oynayanların tam notunu aldı. 1. dünya şavaşını konu alan oyun, grafikleriyle, oynanışıyla ve seslendirmeleriyle adeta göz doldurdu bir çok yenilikte getirmiş durumda ve kesinlikle oynanması gereken bir oyun.

oyunggg

 

5-Fifa 2017

Özellikle oyun motoru frostbite’a geçmesiyle gerçekten herkeste merak uyandıran fifa 2017 ayrıca yeni gelen ve bugüne kadar hiç alışık olmadığımız bir mod da getirdi. Artık bir futbol oyununda da hikaye modumuz var ve bunun gerçekten sürükleyici ve eğlenceli olacağını düşünüyorum. Yine oyun içi grafiklerinin muhteşem olmasını beklediğimiz oyun eylül ayında alınması gereken oyunlar listemizde yerini aldı.

oyungggg

 

Sizlerde bizle en çok almak istediğiniz veya en çok beğendiğiniz oyunu bizlerle paylaşabilirsiniz 🙂

 

 

Hakkında Murat Olcay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.