Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Face2Fight Rocket Series #2 Şampiyonu Impatient Esports!

Face2Fight Rocket Series #2 Şampiyonu Impatient Esports!

Poster gg

Medya sponsorluğunu üstlendiğimiz başarılı espor takımı Impatient Esports, sadece CS:GO turnuvasında emin adımlarla yürümekle kalmıyor ve aynı zamanda farklı branşlarda da kayda değer başarılar elde ediyor. Bunlardan birisi de, birincisini kazandıkları Face2Fight Rocket Series Rocket League turnuvasının ikincisini de kazanıp şampiyonluk koltuğunu elden bırakmamak oldu.

Impatient Esports

Impatient E-Sport, bu başarısına ulaşmadan önce yaptığı dört maçta dört rakibini de alt etmeyi başardı. Turnuvadaki maçların sonuçları ise şöyle oldu:

  • Impatient e-Sports 2-0 Sangal eSports (Bo3)
  • Impatient e-Sports 2-0 Impatient Black (Bo3)
  • Impatient e-Sports 2-0 NicePros (Bo3)
  • Impatient e-Sports 3-2 Just Watch (Bo5)

Desteğimizi başarılarıyla gururlandıran Impatient ESP, bu başarısının yanında MLG Game of Ninjas 5v5 CSGO Turnuvası’nda da namağlup bir şekilde yarı finallere yükseldi. Çeyrek final rakibi Never Mind Esports’u 16-6′lık ezici bir üstünlükle alt ederek yarı final bileti alan IMP’in bütün branşlarda başarılarının devam etmesini diliyoruz ve kendilerini mevcut başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. #GoIMPGo!

Sitemizdeki diğer içeriklere, ilginizi çekebilecek olan testlere de göz atmaktan çekinmeyin. Hepinize iyi oyunlar.

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.