Ev / Haberler / Facebook, Android Karanlık Desteği Geliyor

Facebook, Android Karanlık Desteği Geliyor

Valorant names

Facebook, Android için karanlık mod desteğini getiriyor. Kullanıcılar, karanlık mod kullanmaktan son derece memnun kalıyorlar.

Kullanıcılar, her uygulamanın “Dark Mode” versiyonunu kullanmaya alıştı ve bu moddan mesutlar. WhatsApp, Facebook gibi uygulamalara da karanlık modun gelmesi beklentiler arasındaydı. Hatta IOS İşletim Sistemi bile bu konuda çalışmalar yaptığını bizlere daha önceden söylemişti.

ABD‘li sosyal medya sitesi Facebook; son birkaç yıldır kullanıcıların çok aktif şekilde kullandığı karanlık modu, Android cihazlarda da kullanılabilir hale geliyor.

Messenger uygulamasına da 2019 yılının Mart ayında karanlık mod desteğini getiren Facebook, Android Facebook için bu özelliğin gerekli olduğunu fark edip kullanıcılarını memnun edecek.

facebook android

Facebook yeni projelerini internette önceden paylaşmak konusunda epey başarılı bir isim var; Jane Manchun Wong. Ünlü Blogger, bu haberi ilk paylaşan insan oldu. Zamanlama konusunda henüz bir bilgi yok. Ama karanlık bir arka plan üzerine renkli yazılar olması bekleniyor. Blogger, örnek bir fotoğraf paylaştı bile.

Blogger Jane Manchun Wong açıklamasından sonra kesin doğrulama Facebook‘un kendisinden bekleniyor. Umarız ki Facebook Android uygulamasının karanlık modundan da memnun kalınarak kullanılır. Kullanıcılar için gerekli bir özellik olduğunu düşünüyoruz.

Yılın 2019 olduğu bu günlerde, karanlık mod gibi özelliklere tüm uygulamaların imkanı olması gerektiğini düşünüyoruz.

Diğer haberlerimize ulaşmak isterseniz OyunGG Web Sayfası‘na davetlisiniz. Eğlenceli içeriklerimiz için de OyunGG Instagram Sayfası‘na da yönelebilirsiniz.

 

Hakkında Almina Kahyaoğlu

MMORPG hayranı ve sanırım oyungg yazarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.