Ev / Blog / Facebook Sayfamız ve Gelişmelerle İlgili Duyuru
Valorant names

Facebook Sayfamız ve Gelişmelerle İlgili Duyuru

Facebook Sayfamız ve Gelişmelerle İlgili Duyuru

Herkese merhaba, yeni logomuz ile ilgili yazı da biraz bahsettiğimiz, son günlerde bize ağır bir şekilde sıkıntı yaşatan şeyleri bu yazımızla takipçilerimizle paylaşalım dedik. Durumun kritikliği gerçekten proje için çok önemli ve bunu açıklamak için tek başlık muhtemelen yeterli olmayacak, bu sebeple birkaç alt başlıkta anlatmaya çalışacağız. Sitemizi ziyaret etmeye devam eden kullanıcılarımıza da teşekkür ederiz şimdiden.

Ekim Ayı Kötü Bir Aydı

Facebook takipçilerimizin olağan üstü bir şekilde yükselmesi bir kenara bırakılırsa ekim ayı Oyungg projesi için güzel bir ay değildi, öncelikle Adsense reklamlarımızın kapanması ve google tarafından yollanılan postaların bize ulaşmaması sebebiyle gelirimizde bir düşüş yaşadık, bu sorunu aşabilmiş değiliz fakat muhtemelen birkaç hafta içinde aşacağız yani Ekim bizi ilk böyle vurdu.

Sonrasında ise çok daha kötüsü geldi başımıza, facebook sayfamızın kapatıldığının duyurusunu aldığımız bir bildirim geldi, alt tarafı sosyal ağlarımızdan birisi deyip geçiştirebileceğimiz bir durum değildi maalesef bu, çünkü yatırımlarımızın büyük kısmını Facebook üzerinden daha fazla insana erişebilmek için kullanmıştık ve gayet büyük meblağlar tek kapanışta hiç oldu anlayacağınız. Bu durumu aşmak için attığımız ilk itiraz e-postasına kopyala yapıştır ile cevap veren Facebook yetkilisi Kim Bey’e buradan tekrardan teşekkür ediyoruz ama Facebook’un Business kısmı ile yaptığımız telefon görüşmesi ardından olumlu sonuçlara ulaşabileceğimiz bir itirazda daha bulunduk, umarız Kasım Ayı içerisinde sayfamıza yeniden kavuşabiliriz. Eğer kavuşamazsak bu işi mahkemeye taşımak konusunda da kararlıyız. Çünkü suçumuz olduğunu gösteren hiçbir durum yok, Facebook’un bize tanıdığı hakları kullanmaktan ileri gitmedik asla.

Üçüncü olarak ise sitemizi resmen çöle çeviren hareketi yapmak zorunda kaldık, bir iş yapılıyorsa karşılığı verilmelidir diye düşünürüm hep, bu yüzden çalıştırdığımız her editörü ücretli olarak çalıştırdık bugüne kadar, fakat maddi anlamda durgun geçireceğimiz 2 ay kesinleşince maalesef editör arkadaşlarımızla (umuyoruz ki kısa sürecek bir süre) ara vermek zorunda kaldık.

Ne yaptık, Ne yapacağız?

Bu süreçte sitemizde maalesef güncel haberleri yetiştirmek gibi bir sorumluluk alamıyoruz, fakat blog bölümümüzü aktif tutmaya devam edeceğiz, ara sıra ziyaret edip takip edebilirsiniz bu yazıları. Facebook sayfamızın açılması ile birlikte kaldığımız yerden devam edeceğiz, bu sürede diğer Facebook Sayfamız olan 8oyun sayfasını takip edebilirsiniz. Çok bir yatırımlık sermayemiz kalmamasına karşın son kozlarımızı Google’da hedeflediğimiz kelimelerde bir yerlere gelmek için kullanacağız.

Bitmedi anlayacağınız, umudumuzu da kesmedik ama biraz durgunluk şarttı, bizde küçük bir tatil yapmış olacağız.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.