Ev / Haberler / Fallout 76 Muazzam Bir Haritayla Geliyor!
Poster gg

Fallout 76 Muazzam Bir Haritayla Geliyor!

Microsoft E3 2018 konferansı oldukça hareketli ve heyecanlı geçti. Toplam 50 oyunun oyunculara tanıtıldığı dev konferansta, merakla beklenen Fallout 76 konferansın dikkat çeken oyunları arasındaydı. Bir gameplay traileri ve yepyeni bilgilerle merakımızı az da olsa dindiren yapımcılar aynı zamanda aklımızda pek çok soru işareti bıraktı. bizlere sundu. 

Fallout 4 haritasından 4 kat büyük harita!

Oynun atmosferi ve haritası hakkında oldukça iddialı olan yapımcılar, Fallout 76‘nın haritası Fallout 4‘ün haritasından tam 4 kat büyük olacağını açıkladı. Oyun hakkında detaylı bilgiler olmasa da gameplay trailerinde bir kaç önemli noktaya değinildi.

Fallout 76 hakkında diğer detaylar

İlk olarak oyunda duygusal noktalara çokça değinilecek. Bunun yanı sıra oyunda build sistemi olacak. Son zamanlarda çıkan multiplayer odaklı oyun iddiaları ise doğrulandı. Oyun coop yönünün üzerinde duran yapımcılar tek başına oynamanın da mümkün olduğunu açıkladı. Oyundaki build sistemi hem singleplayer hem de multiplayer modunda bulunacak. Oyun hakkında Bethesda konferansında pek çok soru işaretine cevap bulacağız. Yeni bilgiler geldikçe siz oyun severlere ulaştıracağız

Daha fazla oyun haberi için sitemizi takipte kalmayı unutmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.