Ev / Haberler / Fantastik Canavarlar 2’den Fragman Geldi

Fantastik Canavarlar 2’den Fragman Geldi

Şu çok sevdiğimiz büyücü evreni var ya, hani inceden cılkı mı çıkıyor pek de emin olamadığımız. Yeni filmi çok yakında geliyor! Ayrıca ilk fragmanı da yayına girdi.

Fantastik Canavarlar ile Harry Potter ardından birazcık sönük ama yine de ayrı bir marka olarak güzel bir başarı sağlamıştı WarnerBros. İkinci filmin geleceğinin de bilgisini almıştık. Bugün WarnerBros resmi kanalları üzerinden yayınlanan fragmanla yeni filmin 16 Kasım 2018 tarihinde sinemalarda yerini alacağını öğrenmiş olduk. İkinci film daha bir hikaye içi hikaye gibi duruyor, izleyince siz de daha iyi anlarsınız zaten. Dolu dolu ve güzel bir fragman olmuş. Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Daha fazla sinema haberi için kategorimizi takibe alabilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 22 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Space Soldiers Dağıldı!

Space Soldiers takımı oyuncuları İsmailcan ‘’XANTARES’’ Dörtkardeş ve Buğra ‘’CALYX’’ Arkın bugün açıkladıkları karar ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir