Ev / Haberler / Far Cry 5 İçin Olay Teaserlar Yayınlandı!
Poster gg

Far Cry 5 İçin Olay Teaserlar Yayınlandı!

Ubisoft hatalarından ders alıyor galiba dedirtti bu teaserlar. Helal olsun gerçekten.

Bugün Ubisoft cephesi bayağı hareketliydi. Far Cry 5 için 4 tane Teaser yayınladılar ve her biri daha da heyecan yarattı diyebiliriz. Öncelikle bir ‘Kovboy‘ esintisi görmeyi zaten bir süredir bekliyorduk Far Cry serisinde, özellikle Red Dead Redemption 2‘den önce davranmak piyasa için de önemliydi fakat aceleci hareket etmedikleri ortada gerçekten. Videoları ilk elden izlettiğim arkadaşım “Bu hangi film kanka?” şeklinde tepki verdi, grafik olarak çağ açmışlar anlayacağınız. Rockstar’ın da işi biraz daha zorlaştı, beklentiler çok yüksek çünkü.

Far Cry 5, Ekran Kartlarını Yoracak Gibi

Şimdi övdük övdük, sıra geldi yermeye… Böyle grafiklere sahip bir oyunun optimizasyonu ne seviyede olursa olsun bilgisayarları yoracağı kesin, hele ki konu Ubisoft olunca güvenmek daha da zor. Zaten bahsettiğimiz olayı aşağıdaki videolarla da göreceksiniz. Tabii olay sadece bilgisayarlarda da değil maalesef. PS 4‘de sorun yaşayabilir eğer yeterli düzenleme ve hafifletme yapılmazsa. Playstation sorunun üstesinden gelir umarım öyle bir durum yaşanacak olursa ama artık PS 4 de yaşlı bir konsol diyebiliriz Pro‘nun yanında.

Ubisoft Takdiri Hakkediyor mu?

Her iyi işinin yanına, bir tane de kötüsünü koymayı seviyor Ubisoft. Fakat eğer bu sefer bizi şaşırtır ve hiç kötü bir badire yaşamadan oyunu karşımıza koyarsa gerçekten takdir edebiliriz bizler de oyuncular olarak. Tabii bekleyip göreceğiz, henüz söylemek için erken. Yinede bu sefer güvenmek istiyorum açıkçası.

İyi seyirler hepinize, bakalım hoşunuza gidecek mi sizlerin de…

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.