Ev / Haberler / Far Cry 5’ten Yeni Hikaye Fragmanı

Far Cry 5’ten Yeni Hikaye Fragmanı

Valorant names

Bu yıl çıkacak Triple-A yani büyük yapım olarak adlandırabileceğimiz oyunlardan olan Far Cry 5, her ne kadar birçok kritik tarafından eleştirilsede, çoğu oyuncu tarafından hevesle bekleniyor. Oyunun çıkmasına 2 aydan az bir süre kalmışken hikaye ile ilgili fragman yayımlandı.

Şuana kadarki Far Cry oyunları hep egzotik mekanlarda geçerken bu sefer hedefimiz Amerika, hatta ve hatta Montana eyaleti. İsyanların ve çetelerin hakim olduğu Hope County isimli bölgeyi çetelerin elinden kurtarmaya çalışacağımız Far Cry 5 hem görsel hem de mekaniksel olarak bir şölen sunacak.  PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One‘ın yanı sıra Project Scorpio ve PS4 Pro için de piyasadaki yerini alacak.

Yeni fragmanda ise ana düşmanımız Joseph Seed hakkında yeni bilgiler öğreniyoruz. Düşmanımız megaloman, psikopat ve sosyopat olarak anlatılıyor. Far Cry 3’ten de hatırlayacağımız Vaas’dan aşağı kalır yönü yok gibi gözüküyor. Fragmanda çatışma sahneleri, ayı saldırısı, çim biçici tarafından biçilen insanlar gibi sahneleri görebiliyoruz.

Far Cry 5, 27 Mart‘ta görücüye çıkacak. Season Pass veya Gold Edition alan konsol oyuncuları ise hediye olarak Far Cry 3 Classic Edition‘a sahip olacaklar. Bugün açıklanan Far Cry 3 Classic Edition oyunu  sadece singleplayer bölümünü içerecek.

Siz Far Cry 5’in beklentileri karşılayacağını düşünüyor musunuz? Facebook grubumuzdan tartışmaya katılabilir, yeni fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi Oyunlar!

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.