Ev / Haberler / Farklı Bir Mantık – Serial Cleaner Çıkış Yaptı

Farklı Bir Mantık – Serial Cleaner Çıkış Yaptı

Bu kadar cinayet işlenirken ortalığı birisinin temizlemesi şart.

Sürekli Avcı biz olacak değiliz ya da elimiz silah tutacak değil. Bazen başka yeteneklere ihtiyaç duyarız. İşte Serial Cleaner bu konuyu işlemeyi kendine görev edinmiş yeni bir oyun. 14 Temmuz’da çıkış yaptı ve 21 Temmuz’a kadar %20 İndirim ile Steam‘de satışı devam ediyor. Bir göz atmakta fayda var. Çizgisel grafikleri ve Hotline Miami efektlerini sevenler için ise birebir, sadece ölümcül olan kişi biz değiliz, onlar çoktan gitti. Temizlik işi bize kaldı.

Cesetleri torbalamak, halı ve betondaki kanları temizlemek. Gerektiğindeyse polisten hızlıca yakayı sıyırmak bizim asıl görevlerimiz. Gerçi bunlar normal işlermiş, 1972 yılına göre tipik günlermiş. Biz de oyunun yalancısıyız. Eğer tatlı bir Indie yapımı oynamak isterseniz BURAYA tıklayarak oyunu Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 22 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Fallout Serisi Hakkında Ne Kadar Bilgilisin?

Merhaba OyunGG takipçileri, bildiğiniz üzere E3 geçti ve Bethesda Fallout serisi hakkında hepimizi çok heyecanlandıran …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir