Ev / Genel / FIFA 19’da ‘Ronaldo’ Juventus Takımında!

FIFA 19’da ‘Ronaldo’ Juventus Takımında!

Poster gg

FIFA 19 çıkmasına yakın bir zaman kala Juventus’a transfer olan C. Ronaldo, oyun geliştiricisi EA Sports’u zora sokmuştu. Ancak sorun çözülmüş durumda.

FIFA 19’da Ronaldo Ne Olacak?

Bilindiği gibi FIFA 17’de “Alex Hunter” ile başladığımız The Journey modu oyuna güzel bir hikaye içeriği eklemişti. EA Sports şirketi de FIFA 19 için C. Ronaldo‘nun The Journey modunu ekleyecekti. Ancak Ronaldo’nun geçen haftalarda Juventus transferi de tüm düzeni bozmuştu. Çünkü oyundaki Ronaldo, The Journey modunda Real Madrid ile devam ediyordu. Bu konu hakkında EA Sports’dan açıklama gelmeyince oyuncularda meraklanmaya başlamıştı. Dün Instagram üzerinden açıklama yapan Ronaldo, oyunun kısa bir videosunu paylaştı ve “Sorun kalmadı” şeklinde bir mesaj verdi.

Excited to be a Bianconero! ⚫⚪ #ForzaJuve @EASPORTSFIFA #FIFA19

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Ronaldo’nun paylaştığı videoya göre sorun çözülmüş gibi duruyor. The Journey modunda EA Sports’un sorunu nasıl çözüldüğünü bilmiyoruz ve oyunun çıkış tarihinde erteleme görünmüyor.

2 ay sonra çıkacak olan oyun şimdiden ön satışta bulunuyor. Ve PC, PS4, Xbox One ve Switch platformlarında oynanmaya açılacak.

Hakkında Batuhan Gültepe

5 yaşından beri teknoloji, müzik ve oyunlara ilgili kimse.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.