Ev / Haberler / Fifa 19’dan 16 dakikalık yeni oynanış videosu yayınlandı

Fifa 19’dan 16 dakikalık yeni oynanış videosu yayınlandı

Poster gg

Futbol oyunu deyince aklımıza gelen ve PES ile olan rekabetinde oldukça güçlü hamleler yapan serinin yeni oyunu Fifa 19’dan geçtiğimiz günlerde yeni bir oynanış videosu yayınlandı! 16 dakikalık oynanış videosunda oyunun dinamikleri vurgulandı. 

PES ve Fifa‘nın büyük rekabetinde özellikle son 3 yılda Fifa‘nın bariz bir üstünlüğü olduğu aşikardı. Dünyaca izlenen liglerin lisansını alarak Fifa bu rekabette PES serisine büyük darbeler vurmuştu. Ancak PES‘in en büyük kozu olan Şampiyonlar Ligi‘nin de lisansını alınca bu büyük rekabette kazanan taraf olmaya bir adım daha yaklaştı.

Fifa 19’da dikkatimizi çekenler

Futbol oyunları genellikle her sene çok büyük değişiklilere uğramazlar. Aynı oyun motoru üzerinde sadece grafiklerde yapılan ufak çaplı değişikliler ve kadrolarda güncellemelerle piyasaya çıkarlar. Fifa 19‘da bundan nasibini almış olmalı ki oynanış videosunda serinin bir önceki oyunuyla oldukça aynı olduğu görülüyor. Ancak yine de yeni Fifa oyununda bir takım değişiklikler var. Oyunun kontrollerinin diğer oyunlara nazaran daha kolaylaştırıldığı ve bunun daha akıcı bir oynanış sunması bu değişiklikler arasında.

Daha fazla oyun haberi için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalmayı unutmayın, iyi oyunlar!

 

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.