Ev / Genel / FIFA 19’un Demo Sürümü Biraz Geç Yayınlanacak!
Poster gg

FIFA 19’un Demo Sürümü Biraz Geç Yayınlanacak!

Son günlerde “Dünya Kupası” çeyrek final maçları oynanırken FIFA severler de gözü FIFA 19’a çevirdi. Tanıtımını E3 fuarında gördüğümüz ve ön satışta bulunan oyunun demo tarihi belli oldu.

FIFA 19 Ne Zaman Çıkıyor?

E3’te duyurulan ve şu anda ön sipariş üzerinden satışa çıkan FIFA 19, piyasaya 28 Eylül 2018 tarihinde sürülecek. Oyunun tam sürümünün çıkmasına 3 ay gibi bir süre kalmışken, demo sürümü ne zaman yayınlanacak diye oyuncular merak etmeye başladı. Demo sürümüne ilişkin tam tarih belli olmasa da Origin ve EA Access kullanan bazı kullanıcılar sistemde deneme sürümünü görmeyi başarmış. Sistem 12 Eylül’de deneme sürümünün sürümünün yayınlanacağını gösteriyor. Oyunun bu sürümü 20 Eylül’de indirmeye açılacak.

Oyunun tam sürümünün çıkmasına 8 gün kala demoyu yayınlayacak olan EA Sports, oyunun tam sürümüne de iyi hazırlanmış. Daha gerçekçi grafik, oyuncu fizikleri ve oynanış ile futbol severleri 28 Eylül’de PC, PS4, Xbox One ve Switch platformlarına bağımlı edecek.

Tam fiyatı belli olmamakla birlikte 230 ₺ gibi bir fiyatla ülkemizde raflarda yerini alacak oyunun kapağında yine C. Ronaldo yer alıyor. Oyun Origin ve EA Access kullanıcılarına 28 Eylül tarihinde tam sürüm olarak açılacak.

 

Hakkında Batuhan Gültepe

5 yaşından beri teknoloji, müzik ve oyunlara ilgili kimse.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.