Ev / Haberler / FIFA 20 Hangi Yenilikler İle Piyasaya Çıkacak?

FIFA 20 Hangi Yenilikler İle Piyasaya Çıkacak?

Poster gg

Bildiğiniz üzere her sene yeni bir FIFA oyunu piyasaya çıkıyor. Bu oyunlar zaman zaman büyük değişikliklere uğrasalar da bazı oyuncular bu değişikliklerden pek de tatmin olmuyor ve oyunun her sene kendini tekrarladığından yakınıyorlar. Geçtiğimiz günlerde muhtemelen bu sene çıkacak olan FIFA 20’de hangi yenilikler bizi bekliyor açıklandı. FIFA 20’deki yenilikleri sizler için yazdık, yenilikler yeterli mi değil mi karar vermek size düşüyor. 

Savunma Sistemi

FIFA 20‘de üzerinde durulan konulardan biri savunma sistemi. EA Sports yaptığı açıkla

malarda savunma sisteminin manuel olarak yapılması, oyunun akıcılığının arttırılması için çalıştıklarını biz oyunculara duyuldu.

Vuruş Sistemi

En büyük değişikliğe giden konulardan biri de vuruş sistemi. “Trivela” diye de bilinen ayak dışı vuruşları artık ayak dışı vuruş çekebilme kabiliyetine sahip oyuncular yapabilecek.

Oyuncu Değiştirme

Oyuncu değiştirme konusu pek çok oyuncu için gerçekten önemli. Hararetli ve önemli maçlarda pozisyonlara ve rakip atağına göre oyuncu değiştirmek maçın kaderini değiştirebiliyor. FIFA 20’de bu konuda da önemli değişiklikler ve yenilikler geleceği açıklandı.

Yetenek Hareketleri

Yetenek hareketlerinde gerçekçilik için hata yapma payı olacak. Böylece oyuncu daha dikkatli olmaya zorlanacak.

Yapay Zeka

İşte en önemli konuya geldik. Yapay zeka oyunun gerçekçiliğini çok büyük ölçüde etkiliyor. EA Sports yaptığı açıklama da oyunculardan pek çok talep geldiğini ve yapay zekanın FIFA 20‘de daha da iyileştirileceğini biz oyunculara duyurdu.

Daha fazla oyun haberi için bizi okumaya devam edin. Ayrıca Twitter ve Facebook adresimizi takip ederek oyun dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.