Ev / Haberler / Fifa 2018 Dünya Kupası Modu Geliyor

Fifa 2018 Dünya Kupası Modu Geliyor

Poster gg

2 Aralık 2010 tarihinde yapılan oylama sonucu ev sahipliğini Rusya’nın yapacağı FIFA 18 Dünya Kupası maçlarının gerçekleşmesine az kaldı. 14 Haziran – 15 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek olan FIFA 18 Dünya Kupası için, FIFA 18 oyunundan bir sürpriz gelerek FIFA 18’e Dünya Kupası modu getirecek ve FIFA 18 sahiplerine tamamen ücretsiz bir şekilde dağıtılacak.

FIFA 18 Dünya Kupası Ücretsiz

FIFA 18 Dünya Kupası Ücretsiz Dağıtılacak

Modun 29 Mayıs tarihinde PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch sahipleri için gelen güncelleştirmede ücretsiz olarak moda sahip olabilecekler.

FIFA 18 Dünya Kupası Nasıl Olacak

FIFA 18’in hedeflediği şey oyunculara gerçek bir turnuva deneyimini en iyi şekilde yaşatmak, bunun için çok fazla çalışacakları belli. Turnuvada toplam 32 takım olacak bunun yanı sıra ev sahipliği yapan Rusya’ya ait tam tamına 12 farklı stadyum FIFA 2018’e eklenecek.

Bunlar eklenir de resmi maç topları, rozetler ve kupalar durur mu? Gelecek olan güncelleme ile bunlara da ekleme yapılacak. FIFA 18 oyuncuları bu turnuvayı seçtikleri takım ile çevirimiçi turnuvalara katılabilecekler.

fifa 18

FIFA Mobile İçin Dünya Kupası Yok Mu?

Mobil oyuncular için sevindirici bir haberimiz var Dünya Kupası etkinliği FIFA Mobile için 6 Haziran’dan itibaren kısıtlı bir süre için gelecek. Güncelleştirme hakkında daha detaylı bir bilgi elimize geçmedi.

Yayınlanan Çok Hoş Bir FIFA 18 Trailerı;

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.