Ev / Haberler / Final Fantasy 14 Twitch Prime Üyelerine Ücretsiz Oldu!
Poster gg

Final Fantasy 14 Twitch Prime Üyelerine Ücretsiz Oldu!

Twitch Prime üyeleri için güzel haberlerimiz var. Efsane oyun serisi Final Fantasy’nin 14. oyunu Twitch Prime üyelerine ücretsiz oldu. Tüm detaylar haberimizde.

Oynanış tarzı, kaliteli grafikleri, ve içine gömülü hikayeleriyle MMORPG severleri hayran bırakarak piyasaya giren Final Fantasy 14, hayranlarını üzen tek bir kötü özelliğe sahip. Oyunu satın aldığınızda aylık ücret ödeyerek devam etmelisiniz. Evet aklınıza World of Warcraft geldi fakat bu tarz oyunlarda aylık ödeme olması oyuncuları oyunda tutma amacı güdüyor. Her iki oyun da verdiğiniz paranın karşılığını tam anlamıyla verebilecek oyunlar.

 

Twitch Prime kullanarak aldığınız oyununuzun 1 aylık ücreti ödenmiş olarak gelecek. Fakat inanıyorum ki bu 1 ay sizin için MMORPG oyunlara karşı bakış açınızı değiştirecektir. Dilerseniz aylık ücretini ödeyerek oynamaya devam edebilirsiniz.

Nasıl Sahip Olurum?

Final Fantasy 14 sahibi olmak için buradan Amazon hesabı açmanız gerekiyor. Daha sonrasında Amazon hesabınızı Twitch hesabınıza bağlayarak buradan ödülünüzü alabilirsiniz. Twitch Prime, Amazon Prime ile edindiğiniz avantajlardan sadece biri. Final Fantasy 14 Starter Edition‘a ek olarak 5 farklı ödülü de alabilirsiniz. Fakat elinizi çabuk tutmanız gerek çünkü 28 Şubat son tarih!

Hakkında Tolga Karabudak

22 yaşındayım ve Atarimin ışığında uyumayı özledim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.