Ev / Haberler / Final Fantasy XV: Royal Edition Çıkış Yapmaya Hazırlanıyor

Final Fantasy XV: Royal Edition Çıkış Yapmaya Hazırlanıyor

Poster gg

Final Fantasy XV: Royal Edition, resmi olarak Sadece PlayStation 4 ve XBox One platformları için duyuruldu. Yeni bir oyun olarak çıkmak yerine oyunun Game of the Year sürümü olarak çıkış yapmaya hazırlanıyor. Her ne kadar Game of the Year sürümü olsa da bize bildiğimiz Game of the Year sürümlerinden daha fazlasını vadediyor. Ana oyuna sahip olsanız bile kesinlikle Royal Edition‘ı satın almanızı öneririm. Kısaca sürümden bahsedeyim.

İlk olarak söylemem gereken şey sanırım, oyun için çıkmış bütün DLC ve ücretli olsun ya da olmasın tüm güncellemeleri içinde barındıracak. En çok dikkat çeken yeniliklerden birisi de bot sürme özelliği. Yeni gemimiz ile denizlere açılacağız ama denizlerde ne yapacağız merak konusu. Yayımlanan videolardan yola çıkarak bizleri dev gibi bir deniz canlısı bekliyor.

Oyuna biraz da maddi açıdan bakacak olursak, Final Fantasy XV: Royal Edition‘a sahip olmak için, ana oyuna sahip değilseniz $50, ana oyuna sahipseniz $20 ödeyerek sahip olabilirsiniz. Yapımcıların dediğine göre 6 Mart 2018 tarihinde çıkacak.

Final Fantasy XV: Royal Edition paylaşılan oyun videosu;

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.