Ev / Haberler / For Honor Çıkışından Önce Yeni Mod’u
Valorant names

For Honor Çıkışından Önce Yeni Mod’u

For Honor Çıkışından Önce Yeni Mod’u

Çıkışı merakla beklenen ve geçtiğimiz yıl adını bolca andığımız For Honor geçtiğimiz günlerde yeni bir video yayınladı. Ubisoft tarafından geliştirme aşamasında olan oyuna üç tane yeni karakter ve birde yeni oyun modu geldi. Bildiğiniz gibi oyunun etkinliklerinde hep Death Match (Ölüm maçı) benzeri bir şekilde oynanıyordu. Ubisoft cephesinden gelen yeni videoda artık bir Elimination (Eleme) modu geldi. Aslında FPS oyunlarından bildiğiniz Round mantığında ilerleyeceğini söylemek zor değil. Hangi takım daha çok tur kazandıysa, galip gelerek bitirecek oyunu.

Yeni Karakterler: Shugoki, Warlord ve Peacekeeper

Karakterlerin son hali!

Oyuna yeni gelen karakterlerden bahsetmek gerekirse, 2 tane dev karakterimiz ve bir tanede hızlı harekleriyle kendini gösteren karakterimiz var. Videonun başlangıcıyla beraber gördüğümüz karakter olan Shugoki en yüksek HP oranına sahip ve elinde dikenli bir sopa bulunduruyor. 2. Karakter olan Warlord ise ortalama aynı boyutlarda ama defans açısından daha şanslı bir kılıç kalkan karakteri. Son olarak gördüğümüz karakter ise bu kanlı ortama elinde ki kısa kılıç ile katılmış olan kadın karakterimiz Peacekeeper. Hızlı haraket ediyor ama yakalanmanız ölümcül olacaktır. İskandinav, Batılı ve Asyalı karakterlerin oluşturduğu takımların son hali ise sağ tarafta bulunan fotoğraftaki gibidir. Kesin emin olmamakla birlikte, Ubisoft Ortadoğu’lu bir takım hakkında çalışıyor olabilir ama yetişmesi oyunun çıkış tarihinden sonrasına düşebilir.

Not: Evet, yeni mod da takım arkadaşınızı iyileştirmeniz de mümkün olacak, oyunun akışı bayağı değişmiş oluyor bununla birlikte, bizde ayrıntıları merakla bekliyoruz.

For Honor hakkında gelecek haberleri, sitemiz Oyungg adresinden takip edebilirsiniz. Sizleri Ubisoft’un yayınladığı video ile baş başa bırakalım, iyi seyirler.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.