Ev / Haberler / Fortnite 10. Sezon 1 Ağustos’ta Çıkıyor

Fortnite 10. Sezon 1 Ağustos’ta Çıkıyor

Valorant names

Bildiğiniz üzere Fortnite her üç ayda bir, yüzlerce yeni içerik, yeni bir tema ve harita ile dolu yeni sezonlar çıkartıyor. Sırada ise önemli bir sezon olacak olan 10. Sezon var. Sezon öncesi Epic Games tarafından yayınlanan fragmanlar genel olarak sezonun gidişatı hakkında bilgi veriyor. Gelin Fortnite 10. Sezon fragmanını ve elimizdeki bilgileri hep birlikte inceleyelim.

Fortnite 10. Sezon

Öncelikle Fortnite ekibi Fortnite 10. sezon için 10 rakamını kullanmak yerine Romen rakamlarında 10’u temsil eden X’i kullanmayı tercih etmişler. Bu seçim sezonun reklam resimlerine ayrı bir hava katmış diyebiliriz.

Öncelikle fragman Loot Lake’teki büyük uçan topun patlamasıyla başlıyor. Ardından karakterimiz Jonesy zamanda yolculuğa çıkıyor. Havada süzülürken etrafında 9 sezondur oyunda gördüğümüz ve artık oyunda olan veya olmayan nesneleri, silahları ve karakterleri görebiliyoruz. Ayrıca yaşanan gerçek zamanlı etkinlikleri, fırlatılan roket gibi, görebiliyoruz.

Ardından Jonesy zaman yolculuğundan çıkarak tekrar haritaya geliyor. Fakat işin garip kısmı burası. Jonesy’nin döndüğü zaman, belki de birçok Fortnite oyuncusunun bile hatırlamadığı, Dusty Depot’a meteor çarpmadan hemen öncesi! Hemen sonrasında ise yeni sezonun sloganı ekranda beliriyor: “Out of Time“.

Fortnite 10. Sezon

Bu sezonun ana teması zaman yolculuğu olacağından, meteorların çarptığı andan şu ana kadarki tüm sezonlardan bir parça görmemiz mümkün. Ayrıca bir çok eski silah ve kostümü de tekrardan görüp kullanabileceğiz. Ayrıca bazı söylentilere göre zaman yolculuğu değil, alternatif evrenler göreceğiz.

Merak etmeyin, bunların hepsinin yanıtını almak için fazla beklemeye gerek yok. Fortnite 10. Sezon, yarın yani 1 Ağustos 2019 itibari ile oynanabilir olacak. Bakalım bizi bu sezon neler bekliyor olacak? Hep birlikte öğreneceğiz.

Fortnite 10. Sezon

Yeni sezon hakkında sizin düşünceleriniz neler? Facebook grubumuzdan bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin 🙂

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.